image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Профспілка освітян підбила підсумки роботи

IMG_9124 (Копировать1)5 лютого відбулось розширене засідання ради районної організації профспілки працівників освіти і науки.

Під час нього начальник районного відділу освіти Тетяна Безбородих звітувала перед освітянами про виконання угоди між відділом та профспілковою організацією.

Зокрема вона розповіла про перелік робіт, що виконані для покращення стану будівель навчальних закладів. Так, в Костянтинівській спеціалізованій школі «Прометей» відремонтовано покрівлю, в Садовську школу придбано терморегулятор, відремонтовано частину тепломережі в Вознесенській гімназії «Орієнтир», відремонтовано стелю в спортзалі Новобогданівської школи, в Семенівській школі встановлено вісім спортивних тренажерів. І хоча зроблено було багато для благоустрою навчальних закладів, ще залишилось достатньо роботи. Необхідно провести ремонт покрівлі Мирненської школи, котельні Долинської школи, також потребують ремонту котельні ще в декількох школах. За словами Тетяни Безбородих, в поточному році буде докладено максимум зусиль для втілення в життя цих проектів, тим більше, що видатки на них вже підраховані.

В свою чергу, аналіз співпраці з відділом освіти надала голова профспілкової організації Марія Тєтєріна. Вона розповіла, що впродовж минулого року педагоги вчасно отримували зарплатню та одержували матеріальну допомогу за рахунок профспілкової організації району на суму 13 700 гривень і за рахунок обкому профспілки — 14 700 гривень.

Також на засіданні був заслуханий звіт про роботу профспілки, її ревізійної комісії та затверджено план роботи на 2014 рік. Загалом учасники засідання розглянули 15 питань порядку денного.