image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Рахувати дичину допомогли студенти

5 лютого спеціалісти державного підприємства «Мелітопольське лісомисливське господарство» провели щорічну таксацію, під час якої рахували дичину на території. Цього разу виконати відповідальну роботу допомагали студенти ТДАТУ та мисливці.

В ході таксації вдалося побачити вісім косуль-самок із дитинчатами, а також зграю диких кабанів, мисливці на полях рахували зайців. Окрім підрахунку, учасники таксації також наповнювали годівнички для тварин, адже наразі через шар снігу мешканцям лісу важко знаходити собі їжу.

Впродовж таксації з мисливських угідь було зібрано чимало петель для вилову тварин, що наразі визнано браконьєрством та карається. Та, на жаль, не лише петлями обмежуються порушники мисливської дисципліни. Як розповів головний мисливствознавець Віталій Ніколаєв, впродовж 2013 року в ході рейдів було укладено 56 протоколів. Найчастіші порушення — відсутність відстрільних карток, полювання у невстановлений час, полювання на території відтворювальних ділянок та полювання із собаками, які не мають відповідних паспортів.

Працівники лісгоспу мають намір і надалі підгодовувати диких тварин — доки погодні умови не дозволять мешканцям лісу харчуватися самостійно. В той же час будуть продовжуватися рейди з метою виявлення браконьєрів.