image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Семеновке выбрали королеву

10:44 11.03.2014

6 березня в селі Семенівка в місцевому будинку культури пройшов концерт-конкурс, приурочений до свята Восьмого березня. У цей день жінок привітав сільський голова Андрій Єрмоленко.

«Сьогодні ми проводимо концерт в нашому домі культури. Хочу привітати з цим святом всіх жінок. Я впевнений, що сьогоднішній святковий концерт їм сподобається», — сказав Андрій Єрмоленко.

Зі сцени свої привітання передала секретар сільради Віра Башарина.

«Милі дами, зі святом вас, з весною! Бажаю, щоб у вашому житті були тільки посмішки, щасливі очі там мирне небо над головою», — наголосила вона.

Глядачі спостерігали за конкурсом серед жінок, в якому взяли участь представниці села Семенівка. Конкурсантки помірялися силами у п’яти конкурсах. Перший етап — «Візитка» дав учасницям можливість представитися перед аудиторією. У конкурсі «Розминка» судді оцінювали почуття гумору конкурсанток, а також уміння швидко і винахідливо відповідати на каверзні питання. У перервах між конкурсами на сцені виступили різні колективи. Глядачі побачили вокальні, танцювальні та гумористичні номери, підготовлені місцевими художніми колективами. Завершували програму змагань найбільш яскраві конкурси талантів і модельєрів. У них учасниці продемонстрували свої художні вміння.

За підсумками конкурсу перемогу здобула Ірина Турко . Всі учасниці отримали квіти та пам’ятні подарунки від журі конкурсу.

Василь Лиходід