image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Кращий читач року

14 березня в Мелітопольській центральній районній бібліотеці пройшов другий етап всеукраїнського конкурсу «Кращий читач року-2014», в якому взяли участь тринадцять учасників зі всього району. кращий 2 [1600x1200]

«Сьогодні у Центральній районній бібліотеці проводиться конкурс кращих читачів, який є традиційним та щорічним. Це всеукраїнський конкурс, а зараз проводиться його другий тур. Сьогоднішні переможці поїдуть до Запоріжжя, де візьмуть участь у наступному, обласному етапі», — зазначила головний спеціаліст відділу культури та туризму Світлана Шамова.

кращий [1600x1200]Журі конкурсу оцінювало учасників за різними критеріями. Основним був конкурс під назвою «Виступ», під час якого конкурсанти повинні були представити свою улюблену книгу та відповісти на деякі запитання. Учасники по-різному підійшли до виконання завдання. Діти розповідали цікаві факти про своїх улюблених героїв, зачитували вірші, танцювали та навіть співали. В перервах між виступами ведучі проводили вікторини на знання авторів та героїв різноманітних творів, а також загадок та прислів’їв на літературну тему. За правильні відповіді учасники отримували додаткові бали до своєї скарбнички. Окрім цього судді оцінювали спеціально підготовлені щоденники читача, в яких конкурсанти описували свої літературні смаки. Свято пройшло в теплій дружній атмосфері, в залі були присутні друзі конкурсантів та бібліотекарі. Всі учасники цікаво розповіли про себе, про свої літературні уподобання, показали знання та ерудицію у вікторинах «Літературний лототрон», «Так чи Ні», «З криниці народної мудрості», «Впізнай автора за підказкою».

За підсумками конкурсу перші місця в різних вікових групах посіли Годунко Євген (читач Вознесенської б/ф № 2), Краснікова Вікторія (читачка Семенівської б/ф № 17) та Плюхова Ганна (читачка Семенівської б\ф № 17). Вони вразили журі конкурсу не тільки яскравими презентаціями, але й загальною ерудованістю та цікавими літературними смаками. Крім цього, було визначено переможців у номінаціях «Проба пера» — Шевцов Олександр (читач Данилоіванівської б/ф № 5), «За артистизм» — (Тутова Аліна, читачка Полянівської б/ф № 15), «Юний поліглот» — Краснікова Вікторія (читачка Семенівської б/ф № 17). Учасники, які не посіли призових місць, отримали від організаторів конкурсу грамоти з подяками та призи.