image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Перемогти весняну депресію допоможуть вітаміни

14:50 19.03.2014

З початком весни підвищується ризик захворіти на гострі респіраторні вірусні інфекції. Причина цього — мінлива погода та знижений імунітет після зимових холодів. перемогти [1600x1200]

Як уникнути хвороби та підвищити здатність організму боротися з недугами, розповіли спеціалісти Мелітопольської центральної районної лікарні.

За словами завідуючої інфекційним відділенням ЦРЛ Тетяни Дубровської, найбільш уразливими в цей період є діти.

Районний педіатр Тетяна Антонюк наголосила: аби уникнути розповсюдження вірусних захворювань у дитячих колективах, слід не допускати хворих дітей в дитячі садки та школи.  Для того, щоб уберегти малечу від хвороби, необхідно збільшити кількість вітамінів в їх раціоні.

Педіатр рекомендує включити до меню більше яблук, буряка, капусти. Ці овочі та фрукти навіть навесні багаті на вітаміни. Покращити імунітет допоможуть і вітаміни у вигляді таблеток та сиропів, але у цьому випадку слід проконсультуватись зі спеціалістами. У весняний період батькам необхідно приділити особливу увагу прогулянкам дітей на свіжому повітрі.

На жаль, і дорослі не захищені від респіраторних захворювань. Окрім погодних умов, на їх організм впливає нервове напруження, яке знижує імунітет. Для дорослих лікарі рекомендують використовувати препарати, що підвищують захисні функції організму, та вітаміни групи Б. Щоб уникнути  депресії, дорослим радять більше рухатись, приймати контрастний душ, гуляти на свіжому повітрі.

А ось піднімати настрій алкоголем лікарі не рекомендують. Головний лікар Мелітопольської центральної районної лікарні Сергій Селевич розповів, що спиртні напої підвищують настрій ненадовго і знижують імунітет.

Незалежно від того, захворіла дитина чи дорослі, спеціалісти радять не зволікати та звертатися до лікарень. Там хворим призначать ефективні форми лікування, щоб уберегти населення від можливих ускладнень.