image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Студенти — за чисте довкілля

14:52 26.03.2014

Ми вже розповідали про екологічну проблему, пов’язану із забрудненням мелітопольським звалищем твердих побутових відходів навколишніх територій. Заради поліпшення екологічної ситуації 19 березня на території Новенської сільської ради був проведений суботник зі збору поліетиленових пакетів та іншого сміття.студенты [1600x1200] студенты2 [1600x1200]

У заході взяли участь понад сто студентів Мелітопольських вищих навчальних закладів. За ініціативою комунального підприємства «Комунтранс» учасники суботника були забезпечені всім необхідним для прибирання.

«Ми вирішили провести цей суботник, тому що тут розташоване міське звалище, через яке навколишня територія постійно забруднюється поліетиленовими пакетами, які несе вітер. Ми залучили студентів мелітопольських ВУЗів до роботи по їх збору», — зазначив   директор КП «Мелітополькомунтранс» Сергій Волков.

Прибирання здійснювалось на території лісосмуг та пасовищ. Поліетиленові пакети шкідливі не тільки для навколишнього середовища, а й для худоби, яка є основним джерелом прибутку для жителів навколишніх сіл.

«По-перше, поліетилен розкладається дуже повільно, вивільняючи в процесі вуглекислий газ. По-друге, він є дуже небезпечним для худоби, адже тварини можуть з’їсти його разом із травою та забити собі стравохід», — підкреслив С. Волков.

Відповідальний за організацію студентів доцент кафедри екології Таврійського державного агротехнологічного університету Сергій Малько підкреслив, що студенти розуміють важливість участі у заходах такого роду: «Студенти мелітопольських вищих навчальних закладів добровільно погодились допомогти очистити цю територію від забруднення поліетиленом».

Пакети, які було зібрано студентами у рамках акції, будуть утилізовані та підуть на виробництво вторинної сировини.