image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Відбулася районна першість з волейболу

14:58 26.03.2014

23 березня пройшли щорічні змагання першості Мелітопольського району з волейболу серед чоловічих команд.

Участь в турнірі взяли дев’ять команд: дві з Семенівки та команди з Мирного, Новобогданівки, Новгородківки, Фруктового, Костянтинівки, Відродження та Терпіння. Директор районного спортивного клубу «Колос» Володимир Бєлокопитов розповів, що команди поділяються на дві групи — першу (вищу) та другу. Команда-переможниця другої групи наступного року перейде до вищої. А та команда першої групи, що програє, перейде на нижчий щабель.

Володимир Бєлокопитов зазначив, що останні роки волейбол набирає популярності серед молоді району.

— Ще п’ять років тому в районі було всього чотири-п’ять команд. Ветерани спорту переставали грати, а молодь не приходила. Наразі до цього виду спорту активно залучається молодь. Наші секції діють у Фруктовому, Новобогданівці та на території інших сільських рад, і молодь охоче займається в цих секціях, — наголосив він.

Боротьба за перемогу була досить напруженою, кожен із учасників прагнув набрати більше очок для своєї команди. Після запеклої боротьби призові місця розподілилися таким чином: в першій групі перемогу здобули спортсмени із Семенівки, почесне друге місце посіла Мирненська команда, на третій сходинці опинилися волейболісти із Новобогданівки. В другій групі першість завоювали костянтинівці, другими стали спортсмени із Новгородківки, третє місце вибороли відродженці.

Переможці отримали почесні грамоти та кубки спортивного клубу, а також грошові призи, які затвердили самі спортсмени.