image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Він буде вічно жити»

У дні святкування 200-річчя від Дня народження Т.Г. Шевченка, з метою виховання у дітей поваги до духовних надбань геніїв українського народу, усвідомлення молоддю світового значення Кобзаря, в ЗОШ № 24 вчитель української мови та літератури Кудіна Ю.В. підготувала низку цікавих, змістовних тематичних заходів. вин буде2 [1600x1200] вин буде3 [1600x1200]

12 березня Юлія Вікторівна разом з дев’ятикласницею Олександрою Апанасенко провели для учнів 8-А та 8-Б класів лекторії «Шевченкознавець Марко Шевельов». З доповідей та презентації учні дізналися не тільки про основні віхи життя та творчості письменника і журналіста Марка Шевельова, а й про його краєзнавчі розвідки щодо перебування видатного Т. Шевченка на Запорізькій землі. Також учні ознайомилися з творчим доробком «Марко Шевельов у спогадах друзів та колег» (свого часу ця робота була презентована на тижні Шевченка в МАН).

вин буде [1600x1200]Наступного дня учнями 6-В класу була проведена лінійка «Він буде вічно жити» — на вшанування пам’яті Кобзаря. Твори Шевченка читали Євген Білич, Тетяна Цинцовська, Дмитро Леонов, Тетяна Харченко, Богдан Родін, Ірина Галактіонова, Олена Бєлякова та Микола Іваненко.

14 березня серед учнів 9-В класу (за участю двох команд — «Тарасівці» та «Кобзарики») відбулася інтелектуальна гра «Найрозумніший шевченкознавець». За результатами трьох раундів гри, в яких учні пригадали дитинство Шевченка, роки його заслання, літературну та художню діяльність, перемогла команда «Тарасівці». Переможці нагороджені грамотою.

Велику увагу учнів привернула книжкова виставка «Шевченківська світлиця», яка була організована до 200-річчя від Дня народження Кобзаря в шкільній бібліотеці ЗОШ № 24.

Протягом тижня школярі з великим задоволенням брали участь у вікторинах, іграх, лінійках, робили ілюстрації до творів Шевченка, оформлювали стіннівки, а також дізнавалися нову інформацію про видатного генія українського народу Тараса Шевченка.