image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наукова конференція із практичними пропозиціями

Під час нещодавнього семінару в ТДАТУ були презентовані технології,  які дозволяють підвищити врожайність зернових культур, якість зерна та зменшити його собівартість.IMG_1145 IMG_1147

З 21 по 28 березня в Таврійському державному агротехнологічному університеті проводилась щорічна науково-практична конференція професорсько-викладацького складу та аспірантів за підсумками досліджень 2013 року.

Протягом цього тижня відбулися два пленарних засідання та п’ять засідань з різних наукових напрямів, визначених науково-дослідними інститутами Таврійського державного агротехнологічного університету. Зокрема, розглядалися питання використання електро- та гідроприводів в агропромисловому комплексі, сучасні агротехнології в рослинництві, аспекти розвитку аграрного ринку, механізми розвитку сільських територій.

«Ми проводимо конференцію, на якій всі вчені діляться результатами своєї роботи не просто у вигляді інформації, а для того, щоб ми цю інформацію передали безпосередньо виробникам», — зазначив проректор Таврійського державного агротехнологічного університету Володимир Надикто.

Впродовж конференції було заслухано близько 50 доповідей. Головну увагу науковці університету приділили прикладним дослідженням, результати яких можуть бути використані агровиробниками регіону. Так, на засіданнях конференції презентували технології,  які дозволяють підвищити врожайність зернових культур, якість зерна та зменшити його собівартість; запропоновано ефективні технології збільшення терміну зберігання овочів та фруктів, а також представлено енергозаощаджувальні технології обробітку ґрунту на основі комплексів машин та знарядь, розроблених науковцями університету.

«На сьогодні актуальними є ті теми, які цікавлять не тільки нас, як вчених, а й, насамперед, агровиробників. Вони сплачують податки та, можна сказати, оплачують нашу роботу, тому ми працюємо з ними у тісному зв’язку», — підкреслив Володимир Надикто.

Також він наголосив, що проведення таких конференцій дозволяє нашим вченим підвищувати свій рівень кваліфікації та дозволяють відчувати, що вони потрібні своєму регіону.

Протягом квітня робота конференції буде продовжена та проходитиме  в режимі секційних засідань, на яких планується заслухати ще понад 250 доповідей.

Дмитро Ушаков