image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мелітопольська студентка підкорила Всеукраїнський конкурс

Гуменюк-В. Ірпінь-2014З 19 по 21 березня 2014 року у Національному університеті державної податкової служби України (м. Ірпінь Київської області) проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит».

Із 208 робіт, надісланих для участі в конкурсі, були відібрані найкращі, і в ІІ турі взяв участь 41 студент з 38 вищих навчальних закладів з 16 областей України.

Оцінювала роботи та виступи студентів комісія, до якої увійшли висококваліфіковані науковці: доктори та кандидати наук у галузі фінансів з провідних ВНЗ України. При оцінюванні робіт враховувалась актуальність проблеми, оригінальність ідеї та наукова новизна, значення наукового дослідження з позиції теоретичної можливості впровадження результатів роботи в практику, ступінь самостійності виконання роботи тощо.

Студентка магістратури зі спеціальності «Фінанси і кредит» ТДАТУ Гуменюк Вікторія Анатоліївна взяла участь у конкурсі з науковою роботою «Страхування від нещасних випадків та його розвиток в Україні на прикладі ПрАТ СК «АХА Страхування».

В її науковій роботі були розглянуті основні аспекти діяльності ринку страхування від нещасних випадків в Україні, виділені проблемні моменти його роботи, запропоновані напрямки подальшого розвитку, також були визначені шляхи підвищення якості надання страхових послуг зі страхування від нещасних випадків у ПрАТ СК «АХА Страхування».

Робота та доповідь отримали високу оцінку комісії, а Гуменюк В. А. була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.