image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У ТДАТУ відбувся День відкритих дверей

IMG_5921+5 квітня 2014 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті відбувся День відкритих дверей. Профорієнтаційний захід був організований для випускників шкіл та коледжів 2014 року, їх батьків, учнівської молоді та всіх охочих. Він викликав інтерес з боку майбутніх абітурієнтів.

Гостей урочистого заходу привітав ректор університету, професор Володимир Миколайович Кюрчев, який ознайомив гостей з історією, традиціями університету, системою освіти в університеті, напрямами підготовки, особливостями професій аграрного виробництва.

Майбутні абітурієнти оглянули матеріально-технічну базу університету, лабораторії, лекційні аудиторії, пройшлись по кафедрах, ознайомились з науковими досягненнями та розробками студентів та викладачів університету.

Батьки та випускники шкіл і коледжів висловили вдячність керівництву університету за проведений захід. Значна частина з них відмітили, що вже визначились з відповідним напрямом підготовки і мають намір подати документи у ТДАТУ.

Висловлюємо щиру вдячність всім тим, хто відгукнувся та прийшов на свято! Будемо раді знову бачити Вас, і, сподіваємось, у якості наших студентів!