image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Головна мета діяльності Таврійського ДАТУ – забезпечення якісних показників знань

IMG_5783+2 квітня 2014 року студенти механіко-технологічного факультету ТДАТУ разом із куратором Мовчаном Віталієм Федоровичем відвідали приватне підприємство «Бізон» у м. Мелітополі, керівником якого є випускник Таврійської державної агротехнологічної академії Козловський Сергій Миколайович. Випускник був дуже радий цій зустрічі, тому прийом виявився дуже теплим!

Спочатку студенти університету ознайомилися зі спеціалізацією та цільовим напрямком підприємства, яке займається продажем с/г техніки та запчастин до цих же машин. Вони були вражені широким асортиментом обладнання та можливістю ретельно все подивитися, доторкнутися до деталей та механізмів, що виставлені на вітринах для вільного перегляду.

Потім кваліфіковані працівники ознайомили студентів із с/г машинами як вітчизняного, так і іноземного виробництва. Молодим хлопцям звісно ж було це все дуже цікаво, тому вони уважно слухали та засвоювали нову інформацію. Виникало і багато запитань, на які спеціалісти приватного підприємства «Бізон» із задоволенням відповідали та пояснювали усе незрозуміле.

Приємно було спостерігати, що студенти вели вільну розмову про обладнання, деталі і механізми із висококваліфікованими спеціалістами, що ще раз свідчить про належну підготовку майбутніх фахівців у нашому університеті.

Після закінчення екскурсії група дружно подякувала всьому персоналу підприємства та Сергію Миколайовичу особисто за те, що із задоволенням прийняли молодих спеціалістів.