image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Не соромно за свою роботу

15:04 09.04.2014

7 квітня екс-голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов провів прес-конференцію, під час якої розповів представникам засобів масової інформації про причини звільнення та подальші плани.не соромно

На початку заходу він повідомив, що сам став ініціатором подачі заяви про звільнення та пішов з посади за угодою сторін.

— Ніхто мені не пропонував, щоб я писав заяву, і подібних заяв на свою адресу я не чув. Навпаки, заступники голови облдержадміністрації були здивовані моїм рішенням, тому що по Мелітопольській райдержадміністрації жодних питань не виникало, — запевнив Євген Любцов.

Колишній районний очільник подав заяву про звільнення 20 березня і був знятий з посади відповідним розпорядженням в. о. Президента України від 3 квітня. На думку Євгена Любцова, він виконав завдання, які ставив на початку свого призначення.

— Можу сказати всім, що ми з честю витримали ці півтора роки, у нас на території не було корупції. Всім, хто приїжджав до мене з різних «офісів», я завжди казав, що райдержадміністрація працює лише в правовому полі, — підкреслив він.

Екс-голова райдержадміністрації наголосив, що, незважаючи на нелегкі умови роботи, в районі вдалося повністю зберегти соціальну сферу і навіть проводити капітальні роботи з оновлення лікарень, навчальних закладів, проведена велика робота з реконструкції меморіалу на місці прориву лінії німецької оборони «Вотан», до якої залучилися всі районні підприємці та громадські організації.

Також звільнений районний очільник розповів про ймовірного наступника. На цю посаду він рекомендував депутата Мелітопольської районної ради Олександра Мордика, який неодноразово очолював райдержадміністрацію.

Найбільшою своєю заслугою екс-голова райдержадміністрації вважає об’єднання представників всіх політичних сил заради роботи на благо району.

Під час прес-конференції Євген Любцов спростував чутки (які розповсюджуються в ЗМІ) про те, що він нібито прагне одержати посаду голови райради і для цього підкуповує депутатів, але не відкинув можливості повернення до державної служби. Наразі він залишається депутатом Мелітопольської районної ради. Наразі виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації є його заступник Валерій Апостолов.