image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Здоров’я — всьому голова»

15:20 09.04.2014

Таку назву має творчо-оздоровчий проект Вознесенської школи. У рамках заходу 7 квітня, у Всесвітній день здоров’я, школярі відвідали Терпіннівську спеціальну агальноосвітню школу-інтернат.здоровья

Учнівська агітбригада «Позитив» у цікавій та доступній формі розповіла дітям про звички, які допомагають зберегти здоров’я. Практичний психолог школи Алла Ткачук повідомила, що основною метою таких заходів є привернення уваги до теми збереження здоров’я молоді, тому що, на жаль, з кожним роком частішають випадки раннього алкоголізму, куріння, а також вживання дітьми наркотиків. Під час свого виступу агітбригада розповіла учням інтернату, що краще запобігти хворобі, аніж потім лікуватися. Також школярі наголосили, що згубні звички значно погіршують якість життя та вкорочують вік.

Вихованцям школи-інтернату діти привезли іграшки, канцелярське та спортивне приладдя, які збирала волонтерська група Вознесенської школи.

Директор спеціальної школи-інтернату Марина Шевчик ви-словила вдячність педагогам та дітям Вознесенської школи, які вже не перший рік співпрацюють із за-кладом. Вона зазначила, що хоча інтернат добре фінансується і діти забезпечені всім необхідним, від подарунків тут не відмовляються.

За словами Алли Ткачук, діти залюбки беруть участь у подібних заходах, а тому візити до інтернату продовжуватимуться.