Новости

МОДПІ

Декларування іноземних доходів — 2021

Дошкольницу оставили одну на остановке

  Пятилетняя девочка в холодное время осталась одна на остановке в с. Тамбовка — из детсадовского автобуса девочку высадили воспитатели, а родители так и не встретили.

Мешканці територіальних громад Мелітопольського району отримують консультації з питань річного декларування доходів

Фахівці Мелітопольського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області продовжують проводити інформаційно — роз’яснювальну роботу щодо декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році.

image image image image image

Кампанія «Декларування — 2021», списання боргу та інше: мелітопольські податківці проводять зустрічі з представниками ОТГ

Особливості цьогорічної кампанії декларування, списання податкового боргу та заборгованості по єдиному внеску, а також інші питання були розглянуті на  семінарі, проведеному мелітопольськими податківцями з представниками територіальних громад Мелітопольського району.

Увага розшук!

Мелітопольським районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області розшукується Воронянський Валерій Павлович,

МОДПІ

Громадянин продав у 2020 році один легковий автомобіль. Чи необхідно йому подавати річну декларацію про майновий стан і доходи?

Мелітопольські підприємці отримують роз’яснення щодо новації у застосуванні РРО

Фахівці Мелітопольської ДПІ Головного управління ДПС у Запорізькій області проводять роз’яснювальну роботу серед представників малого та середнього бізнесу щодо новацій у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

В м. Мелітополі реалізували проект «Я не для продажу»

З віком обсяг годин, які діти проводять в Інтернеті зростає. Це пов’язано з появою власних смартфонів, труднощами щодо контролю з боку батьків, з ростом кількості завдань, які підлітки вирішують завдяки Інтернету.

ЗНО-2021: ключові етапи і дати

Цього року понад 380 тисяч осіб братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). Тестування складатимуть цьогорічні випускники, а також усі ті, хто хоче вступати до вишів у 2021 році.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua