Новости

Сучасні виклики та тренди майбутнього на шляху до працевлаштування молоді Запорізької області

На початку вересня у Мелітопольському міськрайонному центрі зайнятості стартував Місячник зайнятості молоді. Вже у першій декаді місяця організовано та проведено ряд тематичних заходів.

Запорізькі підприємства-забруднювачі сплатили 194 мільйони «екоподатку»

У січні-серпні 2020 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 193 мільйони 910 тисяч гривень екологічного податку(не враховуючи показники великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС).

Поздравили работников газовой службы

В пятницу, 11 сентября, в ПрАТ «Мелитопольгаз» состоялись торжества по случаю профессионального праздника — Дня работников нефтяной, газовой и нефтеперерабатывающей промышленности.

Ночью «Опель» опрокинулся на повороте

В Мелитопольском районе произошло дорожно-транспортное происшествие с двумя пострадавшими – сообщает Мелитопольский отдел полиции ГУНП в Запорожской области.

image image image image image

Центральный проспект стал спортплощадкой

В воскресенье, 13 сентября, две тысячи мелитопольских спортсменов – от самых юных до убеленных сединой ветеранов – вышли на центральные улицы города, чтобы продемонстрировать свои виды спорта и какие в них имеются достижения. Был и повод для этого — накануне в стране как раз отмечался День физической культуры и спорта.

Мусор на улицах: сначала загрязняем, потом платим штрафы

Мы все хотим жить в чистом, ухоженном городе. И требуем, чтобы местная власть заботилась об этом. Однако есть горожане, которые поступают так, будто живут посреди свалки. Со следами такого отношения к городу мы встречаемся повсеместно.

День району: урочистості скоротили, ветеранам дали почесні звання

15 вересня виповнилося 90 років з часу створення Мелітопольського району. У зв’язку з проведенням реформи місцевого самоврядування, це може бути останнє святкування дати існування адміністративної одиниці в сьогоденному вигляді.

На старушку — с пистолетом и ножом

8 сентября около 11 часов в Мелитопольский отдел полиции обратилась местная жительница и заявила, что двое мужчин ворвались в дом ее соседки-пенсионерки и отобрали деньги.

Дмитро Хлистун отримав урядову нагороду

У п’ятницю, 11 вересня в облдержадміністрації урочисто вручали Подяки прем’єр-міністра України мешканцям області, які зробили значний внесок у розвиток регіону.

Прятали наркозелень среди подсолнухов

Во время проведения профилактических мероприятий по противодействию незаконному обороту наркотиков оперативники управления стратегических расследований в Запорожской области Нацполиции разоблачили группу лиц, организовавших выращивание каннабиса, сообщает Департамент стратегических расследований Национальной полиции Украины.

В керівництві місцевої поліції відбулися рокіровки

У понеділок, 14 вересня, заступник начальника обласної поліції Павло Карабута представив особовому складу нового керівника Мелітопольського відділу силової структури. Ним став колишній начальник Хортицького відділення м. Запоріжжя, полковник поліції Михайло Сандросян.

Ковід зробив стрибок і забрав життя

За минулий тиждень (8-14 вересня) в Мелітополі зафіксовано 115 нових випадків COVID-19, з них 11 у дітей. В Мелітопольському районі за тиждень було виявлено 13 хворих на коронавірус. Всі випадки підтверджені лабораторно.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua