Новости

Цветочная симфония Анны Бахрах

Любовь к цветам у нашей героини родом из детства. Началось оно в Крымских горах. Родом Аня из Белогорска, что находится в горной части Крыма. Мама Нина Андреевна была педагогом, а папа Владимир Викторович умело управлял башенным краном. Это — в рабочее время. А в выходные отец с дочками наматывали километры по горам. Тот, кто видел […]

Ремонт не прошел проверку дождем

В ночь с 27 на 28 мая в Мелитополе прошел сильный дождь, который нанес значительный ущерб одному из недавно отремонтированных зданий коммунальной инфраструктуры. И ущерб, по всей видимости, немалый. Новость о том, что открытую после капитального ремонта стоимостью в 33 млн. грн. «больницу будущего» затопило, получила большой общественный резонанс в регионе и стране.

Жительница Мелитополя нуждается в лечении

Жительница Мелитополя нуждается в лечении не будьте равнодушны помогите Наталье побороть эту болезнь рак крови в данный момент проходит реабилитация после большого количества проведённых химиотерапий сбор открыт на постоянной основе.

До уваги відвідувачів Мелітопольського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області

В зв`язку з продовженням карантину до 22 червня 2020 року, а також на виконання наказу Головного управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області від 13 березня 2020 року №111 « Про заходи щодо запобігання поширення коронавірусу COVID-19», для уникнення черги та безпеку відвідувачів Мелітопольський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) з 1 червня 2020 року розпочинає […]

Можно снова в парке прокатиться с ветерком!

В этом году из-за карантина по коронавирусу аттракционы в городском парке культуры и отдыха им. Горького открылись для посетителей позже обычного — 24 мая. Напомним: в прошлые годы открытие весенне-летнего сезона в парке проходило 1 мая шумно и весело — начинали работать горки-качели-карусели, организовывались концерты и развлекательно-игровые программы для детворы.

image image image image image

А к вам в окно заглядывает белочка?

При виде этого милого зверька редко кто не остановится хоть на мгновение и сможет сдержать улыбку, ведь так приятно, что они живут среди нас и украшают своим присутствием природу.

Зробити аналіз на визначення імунітету до COVID-19 можна в місті

В Мелітополі в лабораторії Центру лікувально-діагностичної та лабораторної медичної допомоги міської ради розпочинається проведення дослідження на виявлення імуноглобулінів G до вірусу SARS-CoV-2 методом імуноферментного аналізу (ІФА).

Карантин: статистика та етапи пом’якшення

Протягом 26 днів в Мелітополі не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус. У місті хворих на COVID-19 більше не залишилося: було офіційно зареєстровано 33 випадки, з них видужали 32 особи та 1 пацієнт помер.

В Орловому — спалах африканської чуми свиней

В п’ятницю, 22 травня, стало відомо про оголошення 40-денного карантину щодо африканської чуми свиней на території Світлодолинської сільської ради, де в підсобному господарстві Орловського психоневрологічного інтернату захворіли свині. Рішення про його запровадження було ухвалене членами Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії під час чергового засідання.

Все про індексацію пенсій у 2020-му

У березні Президент Володимир Зеленський пообіцяв індексацію пенсій для літніх людей. На початок травня уряд перерахував виплати для майже 10 мільйонів пенсіонерів, і більше ніж 8 мільйонів – отримали надбавки. Наскільки зросли пенсії та хто отримав доплати, дізнався Центр громадського моніторингу та контролю.

Вихід дитячих садків з карантину: що слід знати батькам?

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в регіонах можуть бути різні обмеження. Які […]

До уваги страхувальників!

Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє, що Законом України № 553-IX у складі Державного бюджету України створено фонд боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Кошти зазначеного фонду спрямовуються, у тому числі, на надання фінансової допомоги Фонду соціального страхування України.

Деякі питання надання державної соціальної допомоги

 На виконання прийнятої Постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 264 „Деякі питання надання державної соціальної допомоги”, Управлінням соціального захисту населення Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області з метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS—CoV-2 зроблено автоматичне подовження виплати допомог […]

Лиза родила в трубе и лишила хозяйку сна

Когда я увидела, что по лестнице к трубам поднимается сотрудник Службы спасения Государственной службы по чрезвычайным ситуациям, а его коллега придерживает лестницу, то решила узнать, в чем дело.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua