Новости

Семья из Запорожья продавала наркотики через интернет

14 июля оперативники территориального управления борьбы с наркопреступностью вместе с правоохранителями ГУНП в Запорожской области разоблачили наркогруппировку, которая занималась распространением запрещенных веществ.

МОДПІ

«Перетворювали» секонд-хенд на агропродукцію: запорізькі податківці викрили схему легалізації доходів підприємствами-експортерами

У Мелітополі відкривається майстерня, де працюватимуть колишні бездомні.

Благодійний фонд «Карітас. Мелітополь» відкриває соціальне підприємство W&Mproduction («wood and metal» — прим. ред..). Це майстерня з виготовлення дерев’яних та металевих виробів, на якій працюватимуть колишні бездомні.

ОБЕРЕЖНО, НАСТАЄ СПЕКА!

Літо — це пора відпусток, відпочинку та сонця. Майже кожна людина літом бажає відпочити на березі водойми, під променями зігріваючого сонця. Однак, таке бажане сонце не завжди безпечне і може призвести до різкого погіршення стану здоров’я, пов’язаного з перегріванням організму, особливо у дітей та осіб похилого віку.

image image image image image

Терпіння дочекалося на швидкісний інтернет

Ще два населені пункти Запорізької області – місто Молочанськ (Пологівський район) та село Терпіння (Мелітопольський район) забезпечено швидкісним та надійним інтернетом.

Климат и рекорды: какой погодой лето завершится

8 июля заместитель начальника Запорожского областного гидрометцентра Татьяна Сорокина рассказала, каким выдалась первая половина лета в этом году и чего ждать от погоды до конца августа.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua