Официально

Зміни з ЄСВ: що необхідно знати підприємцям?

Підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, а також особи, які провадять незалежну професійну діяльність (наукову, літературну, артистичну, медичну, юридичну, адвокатську, нотаріальну) тимчасово звільняються від нарахування та сплати ЄСВ, за періоди з 1 по 31 березня та з 1 квітня по 30 квітня 2020 року за себе.

З 18 березня по 31 травня податківці не проводитимуть більшість перевірок

Законом України №533 встановлено мораторій на проведення податковими органами документальних та фактичних перевірок з 18 березня по 31 травня 2020 року (крім документальних позапланових перевірок з підстав, визначених п.п. 78.1.8 ст. 78 ПКУ – відшкодування з бюджету ПДВ та/або з від’ємним значенням ПДВ більше 100 тис. грн).

Уважаемые друзья!

В городе, в районе и во всей стране с 12 марта по 3 апреля введен карантин.

Якщо підприємцю на загальній системі оподаткування списується кредиторська заборгованість: які наслідки?

Об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб підприємців, що застосовують загальну систему оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи — підприємця.    

Декларування 2020 Отримали інвестиційний прибуток? Подайте декларацію про майновий стан і доходи

До складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається інвестиційний прибуток від проведення операцій з цінними паперами, деривативами та корпоративними правами, випущеними в інших, ніж цінні папери, формах (п.п. 164.2.9 ст. 164 ПКУ).

image image image image image

Інформація про платників, у яких є податковий борг, розміщена на офіційному вебпорталі ДПС

Щомісячно на офіційному вебпорталі ДПС (tax.gov.ua) оприлюднюється інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, з якою можна ознайомитись за посиланням: Головна/Відкриті дані/Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг.

Платникам ПДВ: якщо реєстрація податкової накладної в ЄРПН зупинена, коли здійснюється реєстрація після оскарження рішення?

Прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН, реєстрацію яких зупинено, здійснюють комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН головних управлінь Державної податкової служби України в областях, м. Києві та Офісу великих платників податків ДПС (комісія регіонального рівня) (п.2 «Порядку прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному […]

Державна служба зайнятості повідомляє

Прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітний, здійснюється засобами електронного зв’язку. Опрацювання документів проходить щоденно, за результатам чого з клієнтами зв’язується фахівець центру зайнятості, який спеціалізується на питанні, що цікавить особу.

Коронавирус: маршрутки в зоне риска

16 марта отдел по благоустройству и экологии Мелитопольского горисполкома провел рейд, в ходе которого проверялись своевременность и качество дезинфекции маршруток в ходе проведения карантинных мероприятий на территории города. Пригласили и представителей СМИ. Вначале проверяющие побывали на конечной остановке «Северный переезд», где наблюдали за обработкой маршрутных такси АТП «Асса». Ее проводили сотрудницы городского лабораторного центра, которые […]

Підсумки надання страхових виплат та матеріального забезпечення у Мелітопольському відділенні ФССУ у Запорізькій області за 2019 рік

Якість життя та впевненість у завтрашньому дні кожного українця – це, передусім, високоефективний, організований належним чином соціальний захист. Удосконалюючись з кожним роком, загальнообов’язкове державне соціальне страхування має важливе значення в досягненні та соціальній стабільності наших громадян.

Перезавантаження уряду: чого чекати від нового Кабміну?

У середу, 4 березня, Верховна Рада зібралася на позачергове засідання, присвячене кадровим змінам в уряді. Депутати відправили у відставку Олексія Гончарука, призначивши новим прем’єр-міністром Дениса Шмигаля. Хто ще приєднався до оновленого складу Кабінету міністрів і чого чекати українцям від урядовців, дізнавались наші експерти.

Спростити життя молодим батькам. Як працює сервіс «єМалятко»?

На початку січня в Україні запрацював єдиний сервіс реєстрації новонароджених «єМалятко». Його мета – скоротити бюрократичні процедури під час оформлення обов’язкових документів на дитину. Сервіс усуває необхідність ходити до державних установ та скорочує кількість необхідних заяв до однієї. У яких містах вже доступна послуга та які документи можна отримати за єдиним зверненням, дізнавались наші експерти.

Люди не довольны новым графиком работы «Укртелекома»

В этом году некоторые мелитопольские клиенты «Укртелекома» столкнулись с тем, что мелитопольский центр обслуживания абонентов «Укртелеком» временно прекратил свою работу. Он открывает свои двери только в определенные дни (по средам), когда приезжают запорожские специалисты. В результате, в этот день свои проблемы и возникшие вопросы пытается решить большое количество людей. Очередь не помещается в здании центра, […]

Не заплутатись в платіжках

В середині лютого ПрАТ «Мелітопольгаз» звернулося до своїх клієнтів з проханням звертати особливу увагу на реквізити в квитанціях по оплаті за різні види послуг. Як вже писав в попередніх номерах «Новий день», з січня 2020 р. замість однієї платіжки українці будуть отримувати платіжки за спожитий газ та ще одну — за розподіл газу. Причому оскільки […]

Відновлення здоров’я застрахованих осіб – важливий напрям діяльності Фонду соціального страхування України

З 2018 року Фонд соціального страхування України запровадив адресні програми соціального захисту громадян України. Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-ХІV (далі – Закон № 1105) визначено, що для забезпечення відновлення здоров’я застраховані особи мають право на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів […]

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua