Официально

МОДПІ

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування:реквізити сплатитидо бюджету

Державна підтримка фермерів: фінансування молодих і перспективних

Наприкінці вересня Верховна Рада ухвалила закон щодо стимулювання діяльності фермерських господарств. Він врегульовує передачу земель вільного користування у власність фермерських господарств та уточнює, хто може отримати державну допомогу.

Більше можливостей для громад. Що змінилось в законі про транспорт?

Якість громадського транспорту в Україні далеко не найкраща. Особливо в маленьких містах та селах, які не мають бюджетів на закупівлю нових автобусів і повноважень на розробку зручних маршрутів.

Пакунок малюка повертається!

Майже рік матусі України очікували на повернення бебі-боксів у пологові будинки. І ось довготривалі тендерні процедури із закупівлі нарешті закінчено. Міністерство соціальної політики України оголосило компанію–переможця, а перші Пакунки вже зібрані та чекають на відправку.

Мелітопольцям роз’яснюють право на легалізацію доходів

15 вересня на зустрічі, ініційованій фахівцями Головного управління ДПС у Запорізькій області, мелітопольці мали можливість отримати відповіді на питання щодо особливостей застосування норм закону про одноразове (спеціальне) добровільне декларування.

День «відкритих дверей» у мелітопольських податківців

Спеціалісти Головного управління ДПС у Запорізькій області з метою популяризації роботи в податкові службі організували в місті Мелітополі день «відкритих дверей» для студентів четвертого курсу факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Задержали троих нетрезвых за рулем

7 сентября полицейские в Мелитополе и районе зафиксировали три случая вождения автомобилей в состоянии алкогольного или наркотического опьянения.

image image image image image

Водитель навеселе врезался в скульптуру «Дельфины»

Случай произошел в Кирилловке 12 сентября. 54-летний водитель легкового автомобиля «ВАЗ-2104», будучи в состоянии алкогольного опьянения, врезался в несколько скамеек, уличный фонарь, кирпичный забор и скульптуру «Дельфины».

До уваги платників податків!

15 вересня 2021 року о 10-00 у конференц — залі Агенції розвитку Мелітополя, за адресою: м. Мелітополь, вул. Чернишевського, буд. 26, відбудеться семінар – нарада з питання «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування».

МОДПІ

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування: подання уточнюючої декларації

Клієнти пробації отримали ряд соціальних послуг

  Клієнти пробації отримали ряд соціальних послуг в програмі  «Закупівля соціальних послуг профілактики для осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі, звільнених з місць позбавлення волі, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково»

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua