МЧС (ДСНС)

Піротехніки ДСНС звертаються з проханням бути обережними

14 лютого група розмінування АРЗ СП м. Запоріжжя вилучила 27 мінометних мін калібру 82 мм, часів минулих війн, які виявили напередодні місцеві жителі в полі за смт Якимівка. Піротехніки ДСНС знешкодили ці вибухонебезпечні предмети.

Вогонь охопив житловий будинок

В різдвяні свята у однієї з родин Мелітопольського району сталася трагедія: пожежа знищила домашні речі і частково житловий будинок.

На Червоній Гірці згорів автомобіль

26 грудня близько  22.00 на вул. Підгірній рятувальники ліквідували пожежу в автомобілі «Opel Combo». Як виявилось, сталося загоряння моторного відсіку легкового транспорту на площі 3 кв.м.

image image image image image

Правила поведінки у місцях з масовим перебуванням людей

Напередодні відзначення 30-ї річниці Незалежності України рятувальники ДСНС нагадують правила поводження у натовпі, які набувають особливої актуальності під час відвідування об’єктів з масовим перебуванням людей.

Горел дом в Атманае

3 августа на ул. Вишневая в с. Атманай Мелитопольского района загорелись мебель и вещи в частном доме. На помощь жильцам поспешили сотрудники Госслужбы по вопросам чрезвычайных ситуаций.

Первую помощь оказывает… корреспондент

8 июля сотрудники Госслужбы по вопросам чрезвычайных ситуаций провели для представителей средств массовой информации интерактивное занятие по предоставлению первой медицинской помощи.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua