Налоговая инспекция (МОДПИ)

Декларування отриманих доходів – конституційний обов’язок громадян

Начальник Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області Валерій Літинський нагадав громадянам про їх конституційний обов’язок задекларувати до 1 травня 2020 року доходи, отримані у 2019 році, та звернув увагу на право громадян скористатись податковою знижкою, шляхом подання декларації про майновий стан і доходи до 31 грудня 2020 року.

Легалізація зайнятості населення та заробітної плати — один з важливих факторів соціальної стабільності в суспільстві

Мелітопольське управління Головного управління ДПС у Запорізькій області нагадує, що офіційне укладання трудових відносин — основа соціальної захищеності кожного працюючого.

У січні 2018 році місцеві бюджети Мелітопольщини отримали більше доходів ніж торік

Надходження до місцевих бюджетів м. Мелітополя та Мелітопольського району у січні 2018 року збільшились майже на 8 мільйонів гривень або на 17,4 відсотки порівняно з аналогічним періодом минулого року. 

Вилучено товарно – матеріальних цінностей на загальну суму більше 1 млн. гривень

«В січні — лютому 2018 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань Мелітопольською місцевою прокуратурою за матеріалами оперативних співробітників Мелітопольської ОДПІ внесено 2 відомості 

image image image image image

У Запоріжжі відбувся круглий стіл з питань митного оформлення товарів

У Запорізькій облдержадміністрації за участю керівників фіскальної служби області пройшов круглий стіл з представниками бюджетоформуючих підприємств області з проблемних питань розмитнення товарів і сировини.

К сведению налогоплательщиков

С 1 января 2018 обновлены формы отчетности Мелитопольская ОГНИ ГУ ДФС в Запорожской области сообщает, что с 1 января 2018 обновлены формы отчетности:

Вниманию налогоплательщиков!

 С целью предупреждения ошибочной уплаты средств единого взноса на ненадлежащие счета Мелитопольская ОГНИ обращает внимание плательщиков на то,

Внесение плательщиком НДС основных средств в уставный фонд других юридических лиц облагается НДС

 Объектом обложения НДС являются операции плательщиков налога по поставке товаров, место поставки которых находится на таможенной территории Украины, согласно ст.186 Налогового кодекса.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua