Налоговая инспекция (МОДПИ)

МОДПІ

Новації у сфері фіскалізації розрахункових операцій

МОДПІ

  Скарбниці держави і Запорізького регіону отримали 1,8 мільйона гривень «екоподатку»

МОДПІ

Програмні РРО: дії суб’єкта господарювання при відключенні світла в господарській одиниці

Мешканці Костянтинівської ОТГ отримали консультативну допомогу при заповненні щорічної декларації та дізналися про особливості використання РРО

З початку 2022 року фахівцями Головного управління ДПС у Запорізькій області проводиться  роз’яснювальна робота щодо декларування громадянами доходів за 2021 рік.

МОДПІ

Програмні РРО: чи необхідна електронна печатка?

image image image image image

Деклараційна кампанія, застосування РРО, мінімальне податкове зобов’язання 2022: нарада в Мелітопольській районній державній адміністрації

Днями начальник Мелітопольського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області Олександр Зюзін прийняв участь у нараді, яку проводив голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков з головами територіальних громад району.

МОДПІ

  Яким чином здійснюється реєстрація книг обліку розрахункових операцій  на РРО?

МОДПІ

Для ФОП – платників єдиного податку першої та другої груп: про розміри ставок єдиного податку з 01.01.2022

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

З метою якісного інформування суб’єктів господарювання-фізичних осіб щодо особливостей використання РРО у 2022 році, фахівці Головного управління ДПС у Запорізькій області 20 січня о 14:00 проводять тематичний вебінар.

Реєстрація та застосування РРО /ПРРО, ведення обліку товарних запасів — питання, на які Мелітопольські платники отримали відповіді на податковому семінарі

В місті Мелітополі відбувся податковий семінар, в ході якого платники єдиного податку другої — четвертої групи мали можливість отримати відповіді на запитання щодо реєстрації та застосування РРО та програмних РРО, ведення обліку товарних запасів за місцем продажу.

Маєте питання щодо РРО та ПРРО? Долучайтесь до податкового семінару

Запрошуємо платників єдиного податку II — III групи взяти участь у семінарі та отримати відповіді на запитання щодо реєстрації та застосування РРО та програмних РРО, ведення обліку товарних запасів за місцем продажу.

МОДПІ

Декларування 2021 Податкова знижка: що варто знати для її отримання?

МОДПІ

Чи потрібно подавати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію, за нерухомість, отриману у спадок від члена сім’ї першого ступеня споріднення?

Увага, податковий вебінар!

Якщо у вас лишилися білі плями у розумінні застосування РРО та програмних РРО, підключайтеся до прямого ефіру на сторінці Головного управління ДПС у Запорізькій області у фейсбуці https://www.facebook.com/tax.zaporizhzhya/  в четвер 9 грудня о 10:00

МОДПІ

В результаті добровільної легалізації праці запорізькі громади отримали понад 35 мільйонів гривень

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua