Налоговая инспекция (МОДПИ)

МОДПІ

Змінено порядок надання послуг у запорізьких Центрах обслуговування платників податків

МОДПІ

Підприємство — єдинник з ІІ кварталу переходить на сплату податку на прибуток. Як подати звітність?

МОДПІ

Податкова звітність з ПДВ за новою формою

МОДПІ

Хто є платниками податку на прибуток підприємств з числа нерезидентів?

Податківці та керівники територіальних громад визначили потенціал додаткових надходжень до місцевих бюджетів Мелітопольщини

У рамках співпраці з об’єднаними територіальними громадами податківці провели робочу зустріч з представниками територіальних громад Мелітопольського району.

МОДПІ

Детінізація економіки та розвиток запорізького бізнесу: Робоча зустріч з представниками громадськості й депутатського корпусу

image image image image image

МОДПІ

Декларування іноземних доходів — 2021

Мешканці територіальних громад Мелітопольського району отримують консультації з питань річного декларування доходів

Фахівці Мелітопольського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області продовжують проводити інформаційно — роз’яснювальну роботу щодо декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році.

Кампанія «Декларування — 2021», списання боргу та інше: мелітопольські податківці проводять зустрічі з представниками ОТГ

Особливості цьогорічної кампанії декларування, списання податкового боргу та заборгованості по єдиному внеску, а також інші питання були розглянуті на  семінарі, проведеному мелітопольськими податківцями з представниками територіальних громад Мелітопольського району.

МОДПІ

Громадянин продав у 2020 році один легковий автомобіль. Чи необхідно йому подавати річну декларацію про майновий стан і доходи?

Мелітопольські підприємці отримують роз’яснення щодо новації у застосуванні РРО

Фахівці Мелітопольської ДПІ Головного управління ДПС у Запорізькій області проводять роз’яснювальну роботу серед представників малого та середнього бізнесу щодо новацій у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Декларування доходів громадян за 2020 рік: мелітопольські податківці проводять «гарячі лінії»

Фахівці Мелітопольського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області під час сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» відповідають на запитання громадян щодо цьогорічної кампанії декларування.

Декларування 2021

Довідка про доходи для отримання податкової знижки. За якою формою подавати?

Питання погашення заборгованості в центрі уваги податківців

Днями мелітопольські податківці спільно з представниками фінансового управління Мелітопольської міської ради провели зустріч з підприємцями щодо погашення існуючих боргів зі сплати місцевих податків і зборів, зокрема земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Подайте вчасно звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску підприємцями за себе

Фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до податкових органів Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску самі за себе один раз на рік до 10 лютого року,

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua