Социальные службы

У Мелітополі відкривається майстерня, де працюватимуть колишні бездомні.

Благодійний фонд «Карітас. Мелітополь» відкриває соціальне підприємство W&Mproduction («wood and metal» — прим. ред..). Це майстерня з виготовлення дерев’яних та металевих виробів, на якій працюватимуть колишні бездомні.

Перерахунок пенсій. Що слід знати?

За підрахунками Пенсійного фонду, зараз в Україні проживає 11,1 мільйонів пенсіонерів. Понад 2,7 мільйони з них все ще працюють. Від виду пенсії – за віком, стажем, станом здоров’я – залежить розмір державних виплат та їхній перегляд.

«Волонтер пробації, хто він?»

18.05.2021 року  на одного волонтера пробації у Мелітопольському відділі стало більше. Ним став фахівцем БО «БФ «Все можливо» — Грабовський Олександр.

image image image image image

Всеукраїнський ГЦ «Волонтер» долучився до розвитку діяльності волонтерів пробації у м. Мелітополі

21 квітня 2021 року до Мелітопольського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Запорізькій області надійшли посібники для підготовки менеджерів волонтерських програм «Менеджер волонтерських програм» від всеукраїнського громадського центру «Волонтер».

Співпраця у дії

«Співпраця у дії» — саме під таким гаслом пройшли два дні Мелітопольського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області.

Реабілітація за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує всіх працюючих громадян м. Мелітополя, Мелітопольського, Приазовського та Якимівського районів про можливість забезпечення відновлення здоров’я після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду у 2021 році.

Новоселье празднуют переселенцы

В День Святого Николая семьи Чеботаревых, Егоровых, Николайчук и Хозлу, для которых наш город несколько лет назад стал пристанищем бежавших от войны на Донбассе, впервые переступили пороги предоставленных им квартир.

 Українська Мережа Інтеркультурних Міст

Мелітополь, як учасник Української Мережі Інтеркультурних Міст, основи якої було також закладено у Мелітополі під час відповідного Форуму у 2015 році, виграв Грант Програми РЄ «Інтеркультурні міста» «Впровадження та залучення культурного різноманіття на міжнародному рівні» для роботи над розвитком інтеркультурної компетенції.

Відновлення здоров’я застрахованих осіб – важливий напрям діяльності Фонду соціального страхування України

З 2018 року Фонд соціального страхування України запровадив адресні програми соціального захисту громадян України. Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-ХІV (далі – Закон № 1105) визначено, що для забезпечення відновлення здоров’я застраховані особи мають право на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів […]

Цена детства. Как изменится ответственность за неуплату алиментов?

Проблема неуплаты алиментов в Украине стоит достаточно остро. По официальной статистике Министерства юстиции, в стране насчитывается более 500 тысяч производств по взысканию алиментов, из них– почти 92 тысячи родителей задолжали более чем за 3 месяца. Чтобы изменить ситуацию, в стране стартовала правительственная кампания «Чужих детей не бывает». Был принят закон, который усиливает ответственность для неплательщиков […]

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua