Социальные службы

Пакунок малюка повертається!

Майже рік матусі України очікували на повернення бебі-боксів у пологові будинки. І ось довготривалі тендерні процедури із закупівлі нарешті закінчено. Міністерство соціальної політики України оголосило компанію–переможця, а перші Пакунки вже зібрані та чекають на відправку.

Клієнти пробації отримали ряд соціальних послуг

  Клієнти пробації отримали ряд соціальних послуг в програмі  «Закупівля соціальних послуг профілактики для осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі, звільнених з місць позбавлення волі, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково»

У ювенальній пробації м. Мелітополя новопризначені волонтерки розпочали навчання у школі підготовки волонтерів пробації

09.08.2021 року на базі сектору ювенальної пробації м. Мелітополя, з метою підготовки соціально-активних дівчат, які зовсім нещодавно розпочали свою волонтерську діяльність, пов’язану з пробацією та мають бажають зробити свій внесок у соціальне виховання молодого покоління, було організовано та розпочато навчання за тренінговою програмою первинної підготовки та інтеграції волонтерів пробації.

У Мелітополі відкривається майстерня, де працюватимуть колишні бездомні.

Благодійний фонд «Карітас. Мелітополь» відкриває соціальне підприємство W&Mproduction («wood and metal» — прим. ред..). Це майстерня з виготовлення дерев’яних та металевих виробів, на якій працюватимуть колишні бездомні.

image image image image image

Перерахунок пенсій. Що слід знати?

За підрахунками Пенсійного фонду, зараз в Україні проживає 11,1 мільйонів пенсіонерів. Понад 2,7 мільйони з них все ще працюють. Від виду пенсії – за віком, стажем, станом здоров’я – залежить розмір державних виплат та їхній перегляд.

«Волонтер пробації, хто він?»

18.05.2021 року  на одного волонтера пробації у Мелітопольському відділі стало більше. Ним став фахівцем БО «БФ «Все можливо» — Грабовський Олександр.

Всеукраїнський ГЦ «Волонтер» долучився до розвитку діяльності волонтерів пробації у м. Мелітополі

21 квітня 2021 року до Мелітопольського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Запорізькій області надійшли посібники для підготовки менеджерів волонтерських програм «Менеджер волонтерських програм» від всеукраїнського громадського центру «Волонтер».

Співпраця у дії

«Співпраця у дії» — саме під таким гаслом пройшли два дні Мелітопольського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області.

Реабілітація за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує всіх працюючих громадян м. Мелітополя, Мелітопольського, Приазовського та Якимівського районів про можливість забезпечення відновлення здоров’я після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду у 2021 році.

Новоселье празднуют переселенцы

В День Святого Николая семьи Чеботаревых, Егоровых, Николайчук и Хозлу, для которых наш город несколько лет назад стал пристанищем бежавших от войны на Донбассе, впервые переступили пороги предоставленных им квартир.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua