Социальные службы

Понад 10 тисяч потерпілих на виробництві пройшли санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

За оперативними підсумками 2021 року понад 10 тисяч осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання були забезпечені курсом санаторно-курортного лікування за кошти Фонду соціального страхування України.

Пакунок малюка повертається!

Майже рік матусі України очікували на повернення бебі-боксів у пологові будинки. І ось довготривалі тендерні процедури із закупівлі нарешті закінчено. Міністерство соціальної політики України оголосило компанію–переможця, а перші Пакунки вже зібрані та чекають на відправку.

Клієнти пробації отримали ряд соціальних послуг

  Клієнти пробації отримали ряд соціальних послуг в програмі  «Закупівля соціальних послуг профілактики для осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі, звільнених з місць позбавлення волі, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково»

image image image image image

У ювенальній пробації м. Мелітополя новопризначені волонтерки розпочали навчання у школі підготовки волонтерів пробації

09.08.2021 року на базі сектору ювенальної пробації м. Мелітополя, з метою підготовки соціально-активних дівчат, які зовсім нещодавно розпочали свою волонтерську діяльність, пов’язану з пробацією та мають бажають зробити свій внесок у соціальне виховання молодого покоління, було організовано та розпочато навчання за тренінговою програмою первинної підготовки та інтеграції волонтерів пробації.

У Мелітополі відкривається майстерня, де працюватимуть колишні бездомні.

Благодійний фонд «Карітас. Мелітополь» відкриває соціальне підприємство W&Mproduction («wood and metal» — прим. ред..). Це майстерня з виготовлення дерев’яних та металевих виробів, на якій працюватимуть колишні бездомні.

Перерахунок пенсій. Що слід знати?

За підрахунками Пенсійного фонду, зараз в Україні проживає 11,1 мільйонів пенсіонерів. Понад 2,7 мільйони з них все ще працюють. Від виду пенсії – за віком, стажем, станом здоров’я – залежить розмір державних виплат та їхній перегляд.

«Волонтер пробації, хто він?»

18.05.2021 року  на одного волонтера пробації у Мелітопольському відділі стало більше. Ним став фахівцем БО «БФ «Все можливо» — Грабовський Олександр.

Всеукраїнський ГЦ «Волонтер» долучився до розвитку діяльності волонтерів пробації у м. Мелітополі

21 квітня 2021 року до Мелітопольського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Запорізькій області надійшли посібники для підготовки менеджерів волонтерських програм «Менеджер волонтерських програм» від всеукраїнського громадського центру «Волонтер».

Співпраця у дії

«Співпраця у дії» — саме під таким гаслом пройшли два дні Мелітопольського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua