Центр занятости

Клієнти центру зайнятості для отримання послуг можуть використовувати мобільний застосунок «Дія»

З 23 серпня кожна організація прийматиме цифрові паспорти в Дії. Про це повідомляє пресслужба Міністерства та Комітету цифрової трансформації України. Відтепер вони на рівні закону мають таку ж юридичну силу, як і їхні пластикові чи паперові аналоги.

Заходи соціального захисту незайнятого населення по м. Мелітополь та Мелітопольського районну у січні-лютому 2021 року

Станом на 01.03.2021 вакансій в базі даних центру зайнятості 104 одиниці. Протягом січня-лютого 2021 року перебувало на обліку в міськрайонному центрі  зайнятості 3963 чол..

Служба зайнятості: 30 років співпраці з роботодавцями та допомоги клієнтам

У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери України. Цього ж року у грудні Державна служба зайнятості відзначатиме своє 30-річчя.З нагоди цих дат Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості фіксує певні результати роботи.

Сучасні виклики та тренди майбутнього на шляху до працевлаштування молоді Запорізької області

На початку вересня у Мелітопольському міськрайонному центрі зайнятості стартував Місячник зайнятості молоді. Вже у першій декаді місяця організовано та проведено ряд тематичних заходів.

image image image image image

Медиков и педагогов ждет сокращение

С 7 июля в рамках ослабления карантина Центр занятости возобновил личный прием граждан. Он будет осуществляться с соблюдением всех обязательных противоэпидемических мероприятий согласно постановлению Кабмина и указам Министерства охраны здоровья. Посетителям Центра занятости необходимо иметь при себе средства индивидуальной защиты, маски и перчатки, а также придерживаться социальной дистанции.

Уважайте себя — работайте легально!

31 января в Мелитопольском горрайонном центре занятости прошла встреча за круглым столом по легализации рынка труда с работодателями, представителями пенсионного фонда, отдела труда, налоговой инспекции.

Шановні роботодавці!

Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості звертається до Вас з проханням взяти участь в опитуванні щодо задоволеності послугами служби зайнятості.

Кар’єрні радники — амбасадори змін у роботі державної служби зайнятості

Державною службою зайнятості з січня 2019 року запроваджено в роботу інститут кар’єрного радника, який дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг із планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи. У Мелітопольському міськрайонному центрі зайнятості роз’яснили основні зміни та функціонал кар’єрних радників.

День Кар’єри в Мелітополі

25 квітня у приміщенні Шахової школи та на майданчику перед нею відбулося свято — День кар’єри «Мелітополь — місто можливостей». Близько 30 мелітопольських підприємств облаштували свої локації на ярмарку вакансій. Відвідувачі також могли взяти участь у тренінгах та розіграшах призів.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua