Все новости

Шановні читачі газети «Новий день»!

В умовах окупації редакція, нажаль, змушена припинити друк Мелітопольської міськрайонної газети «НОВИЙ ДЕНЬ». Поки працюватимемо лише на сайтах та соціальних сторінках Мелітополь.City та газети «Новий день».

Вячеслав Колесников: Тимошенко пропонує реальний план миру в інтересах України та українців. Владі час прислухатись до її пропозицій і діяти!

Нинішня криза довела те, про що Юлія Тимошенко говорила ще вісім років тому – мінські домовленості є пасткою для України. Зараз це визнав і Зеленський. Шкода, що для цього були потрібні стільки років і стільки жертв українців.

МОДПІ

Новації у сфері фіскалізації розрахункових операцій

Піротехніки ДСНС звертаються з проханням бути обережними

14 лютого група розмінування АРЗ СП м. Запоріжжя вилучила 27 мінометних мін калібру 82 мм, часів минулих війн, які виявили напередодні місцеві жителі в полі за смт Якимівка. Піротехніки ДСНС знешкодили ці вибухонебезпечні предмети.

Власний дім у селі. Як держава заохочує будуватися поза містом?

Сучасна Україна йде шляхом урбанізації. Міста зростають, а села все більше занепадають. Протиставлення міського і сільського стає все більш контрастним, а темп життя – швидшим. Як сучасні тенденції змінюють сільську демографію і що з цим вдіяти, дізнавались експерти Центру громадського моніторингу та контролю.

Перекази між картками: що варто знати?

Перекази на банківські рахунки чи картки стали вже давно звичною справою. Це зручно, швидко і безпечно. Але буває, що банк блокує картку чи грошову операцію. Чому так стається і як уникнути проблем, переказуючи гроші, розповідає Центр громадського моніторингу та контролю.

image image image image image

МОДПІ

  Скарбниці держави і Запорізького регіону отримали 1,8 мільйона гривень «екоподатку»

Валерія Матвієнко: Юлія Тимошенко – єдиний український політик, яка має мужність говорити правду про те, що Мінські домовленості Порошенка неприйнятні для України і відновлення миру.

Росія вже навіть не приховує, що головною метою усіх її дій є примус України до виконання Мінських домовленостей, які передбачають встановлення її контролю над нашою державою через фактичне «приєднання» цілої України до ОРДЛО.

5 причин зробити бустер

Понад 15,5 мільйонів українців щепилися проти коронавірусу. Близько 14,8 мільйонів повністю імунізувалися, отримавши дві дози вакцини. Але з часом ефективність будь-яких препаратів зменшується, особливо проти нових штамів коронавірусу. І щоб успішно захиститися від інфекції, необхідно отримати третю дозу вакцини. Центр громадського моніторингу та контролю зібрав п’ять основних причин на користь бустерного щеплення.

Рекордний експорт і Дія.City. Чим живе IT ринок України?

Пандемія коронавірусу прискорила цифровізацію усіх сфер життя і спричинила вибуховий ріст IT-сфери. За останні два роки IT-індустрія України зросла більш ніж удвічі і вже незабаром має всі шанси стати локомотивом державної економіки. Куди рухається вітчизняний ринок технологій, аналізували експерти Центру громадського моніторингу та контролю.

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ В ПОЛІЦІЮ!

Головним управлінням Національної поліції у Запорізькій області 03 лютого 2022 року оголошено набір фахівців на вакантні посади у Запорізькій області та Мелітопольському районному управління поліції:

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ В ПОЛІЦІЮ!

Відновідно до ст. 75 Закону України «Про Національну поліцію» Наказу МВС України від 15.04.2016 року № 315 «Про затвердження порядку добору направлення та зарахування кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку кадрів для Міністерства внутрішніх справ поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України» в ГУНП в Запорізькій області розпочато […]

МОДПІ

Програмні РРО: дії суб’єкта господарювання при відключенні світла в господарській одиниці

Валерія Матвієнко: Час владі та суспільству прислухатись до справжніх професіоналів

Державний діяч від звичайного політика відрізняється тим, що дивиться далі, аніж найближчі вибори. Час підтвердив далекоглядність Юлії Тимошенко, яка від самого початку бачила пастку, закладену Петром Порошенком в «Мінських домовленостях». 

Мешканці Костянтинівської ОТГ отримали консультативну допомогу при заповненні щорічної декларації та дізналися про особливості використання РРО

З початку 2022 року фахівцями Головного управління ДПС у Запорізькій області проводиться  роз’яснювальна робота щодо декларування громадянами доходів за 2021 рік.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua