Все новости

МОДПІ

Змінено порядок надання послуг у запорізьких Центрах обслуговування платників податків

Дитяча бібліотека «Мальвіна» отримала «бібліотечний Оскар» та міжнародний сертифікат

8 квітня в Центральній дитячій бібліотеці відбулось урочисте нагородження організаторів та учасників проекту «Відеошкола малювання: діти вчать дітей», який став переможцем 14-ї міжнародної премії «EIFL PUBLIC LIBRARY INNOVATOIN AWARD».

Паспорт у смартфоні: що це і навіщо

Україна стала першою країною в світі, яка наділила юридичною силою паспорт у смартфоні. Наприкінці березня депутати ухвалили закон, який прирівнює цифрові паспорти в додатку «Дія» до паперових чи пластикових документів.

image image image image image

Співпраця у дії

«Співпраця у дії» — саме під таким гаслом пройшли два дні Мелітопольського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області.

МОДПІ

Підприємство — єдинник з ІІ кварталу переходить на сплату податку на прибуток. Як подати звітність?

МОДПІ

Податкова звітність з ПДВ за новою формою

В Запорізькому національному університеті відбувся круглий стіл на тему «Європейський досвід подолання соціальних травм та миротворення»

Миротворчість як процес передбачає, з одного боку, формування миру, кращого за попередній. З іншого боку, подолання наслідків – війни, військового або інших видів конфліктів.

МОДПІ

Хто є платниками податку на прибуток підприємств з числа нерезидентів?

Мелитополь выпал на ПОН: что это значит и почему мелитопольцам нужно заключить договор с новым поставщиком газа до 29 апреля

С 1 августа прошлого года заработал рынок газа для украинцев. Потребители могут свободно выбирать поставщика по своему усмотрению. Газопоставляющие компании, в свою очередь, предлагают клиентам наиболее выгодные условия обслуживания и сервис.

Податківці та керівники територіальних громад визначили потенціал додаткових надходжень до місцевих бюджетів Мелітопольщини

У рамках співпраці з об’єднаними територіальними громадами податківці провели робочу зустріч з представниками територіальних громад Мелітопольського району.

Увага, гаряча лінія!

У п’ятницю, 12 березня 2021 року, у виконавчому комітеті Мелітопольської міської ради Запорізької області відбудеться пряма “гаряча” телефонна лінія

МОДПІ

Детінізація економіки та розвиток запорізького бізнесу: Робоча зустріч з представниками громадськості й депутатського корпусу

Заходи соціального захисту незайнятого населення по м. Мелітополь та Мелітопольського районну у січні-лютому 2021 року

Станом на 01.03.2021 вакансій в базі даних центру зайнятості 104 одиниці. Протягом січня-лютого 2021 року перебувало на обліку в міськрайонному центрі  зайнятості 3963 чол..

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua