Все новости

Семья из Запорожья продавала наркотики через интернет

14 июля оперативники территориального управления борьбы с наркопреступностью вместе с правоохранителями ГУНП в Запорожской области разоблачили наркогруппировку, которая занималась распространением запрещенных веществ.

Продається будинок

Продається упорядкований утеплений будинок в центрі с. Новгородківка (Чехоград). 100 кв.м., підведені газ й вода, зручності в будинку, є підвал. Присадибна ділянка 25 соток. У дворі гараж, літня кухня і підсобні приміщення. Торг доречний. Контактний телефон (098) 48-61-191

МОДПІ

«Перетворювали» секонд-хенд на агропродукцію: запорізькі податківці викрили схему легалізації доходів підприємствами-експортерами

У Мелітополі відкривається майстерня, де працюватимуть колишні бездомні.

Благодійний фонд «Карітас. Мелітополь» відкриває соціальне підприємство W&Mproduction («wood and metal» — прим. ред..). Це майстерня з виготовлення дерев’яних та металевих виробів, на якій працюватимуть колишні бездомні.

image image image image image

ОБЕРЕЖНО, НАСТАЄ СПЕКА!

Літо — це пора відпусток, відпочинку та сонця. Майже кожна людина літом бажає відпочити на березі водойми, під променями зігріваючого сонця. Однак, таке бажане сонце не завжди безпечне і може призвести до різкого погіршення стану здоров’я, пов’язаного з перегріванням організму, особливо у дітей та осіб похилого віку.

Терпіння дочекалося на швидкісний інтернет

Ще два населені пункти Запорізької області – місто Молочанськ (Пологівський район) та село Терпіння (Мелітопольський район) забезпечено швидкісним та надійним інтернетом.

Климат и рекорды: какой погодой лето завершится

8 июля заместитель начальника Запорожского областного гидрометцентра Татьяна Сорокина рассказала, каким выдалась первая половина лета в этом году и чего ждать от погоды до конца августа.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua