Экономика

Подайте вчасно звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску підприємцями за себе

Фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до податкових органів Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску самі за себе один раз на рік до 10 лютого року,

Субсидія 2021: кому призначається і як оформити?

У січні понад 3,1 млн українців отримали субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, в середньому – по 1633 грн.З нового року уряд дещо пом’якшив вимоги до отримувачів субсидій, тож тепер більше людей зможуть оформити допомогу.

Мелітопольські та веселівські комунальники перерахували до місцевих бюджетів більше 10 мільйонів гривень податку на прибуток

За січень — грудень 2020 року мелітопольські та веселівські підприємства комунальної форми власності  спрямували до місцевих бюджетів 10 мільйонів 211 тисяч гривень податку на прибуток.

Підтримка бізнесу 2021. «Карантинні» вісім тисяч і продовження «доступних кредитів»

Новий рік почався із нового локдауну. З 8 січня чимало бізнесів були змушені призупинити роботу. Про карантинні обмеження підприємці знали заздалегідь і мали можливість отримати від держави одноразову грошову допомогу.

Налоги и сборы поступают на новые счета

Мелитопольские налогоплательщики теперь будут платить единый социальный взнос и другие налоги и сборы на новые счета, сообщила Государственная казначейская служба на своем сайте.

image image image image image

Облсовет принял бездефицитный бюджет

43 голосами депутаты Запорожского областного совета VIII созыва приняли бюджет Запорожской области на 2021 год. В 11часов 30 декабря в сессионном зале зарегистрировались 53 избранники. Большинство депутатов от партии ОПЗЖ отсутствовала.

За рік податківці видали запоріжцям 54 тисячі безкоштовних електронних ключів

У минулому році фахівці податкової служби регіону видали 23448 запорізьким платникам податків 54 тисячі кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, порівняно з 2019 роком число користувачів збільшилось на 7,4 тисячі, а кількість ключів – на 11 тисяч.

В районной казне звенит от пустоты

Основное внимание на 3-й сессии Мелитопольского райсовета депутаты уделили проекту бюджета на 2021 год и выполнению районного бюджета за 9 месяцев 2020 года.

Мелітопольські та веселівські платники спрямували на підтримку український військових майже 53 мільйона гривень

За одинадцять місяців мелітопольські та веселівські платники податків сплатили до державного бюджету 52 мільйона 807 тисяч гривень військового збору.

Мелітопольські та веселівські платники спрямували до держбюджету 324,3 мільйона гривень ПДВ

Протягом січня — листопада поточного року мелітопольські та веселівські компанії і підприємці спрямували до державного бюджету 324 мільйона 333 тисячі гривень податку на додану вартість.

Власні пенсійні рахунки. Коли Україна перейде на накопичувальну систему?

В Україні понад 11 мільйонів пенсіонерів. Їхню пенсію забезпечують люди, які працюють. Але вже через 15 років така модель не зможе утримувати всіх пенсіонерів. Уряд планує поступово змінити пенсійну систему.

Більше 1 мільйону гривень повернуто мелітопольцям та веселівцям, які скористалися правом на отримання податкової знижки

Станом на 1 грудня 2020 року 519 мешканців Мелітопольщини та Веселівщини подали декларації про майновий стан і доходи за підсумками минулого року для отримання податкової знижки.

Пришла субвенция для системы образования

Около 2 млн. грн. дополнительно получит г. Мелитополь и более 0,5 млн. грн. Мелитопольский район на обеспечение качественного, современного и доступного общего среднего образования «Новая украинская школа» на 2020 год.

Комунальні підприємства Мелітопольщини та Веселівщини сплатили майже 2,5 мільйонів гривень податку на прибуток

За десять місяців цього року мелітопольські та веселівські підприємства комунальної форми власності  сплатили до місцевих бюджетів 2 мільйони 474,3 тисячі гривень податку на прибуток. Рівень надходжень перевищив минулорічний на 1 мільйон 879 тисяч гривень або на 316 відсотків.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua