Город

Памятник жертвам Холокоста готовят к установке

В последние несколько лет Мелитополь активно преображается: идут ремонты дорог и тротуаров, устанавливаются детские и спортивные площадки, появляются новые арт- и фотозоны. Сейчас в нижней части города полным ходом идет реконструкция сквера: прямо посреди проезжей части улицы Гетманской будет располагаться площадка с памятником жертвам Холокоста.

Мурал на тему екологїі завдяки «UcanUkraine»

В Україні стартує амбіційний проект, який 4 місяці задаватиме тренд на екологічність в 4-х містах: у Херсоні, Запоріжжі, Мелітополі і Бердянську. Проблеми навколишнього середовища в Запорізькій та Херсонській областях входять до першої п’ятірки питань, які турбують жителів цих областей. Тому “UcanUkraine” — це не просто чергова подія. Це проект, який навчить, об’єднає, прикрасить, надихне на […]

Усе про ваговий контроль на українських дорогах

Наприкінці червня мережу сколихнуло відео, де Президент Володимир Зеленський сварить далекобійників. Спочатку ролик з’явився у Viber-чаті, де водії обговорювали, як оминути габаритний контроль. Президент обурився і навіть назвав порушників «засранцями». Попри жартівливий тон відео, його тема дуже серйозна, як і попередження президента про посилення вагового контролю. Тож чого чекати далекобійникам, дізнавався Центр громадського моніторингу та […]

Вернисаж в витринах библиотеки

В витринах библиотеки им. М. Лермонтова ждут посетителей 80 работ шестнадцати талантливых художников Мелитополя — это выставка «Летние грезы» общественной организации арт-студия «Свободный художник». Мастера кисти работают в разнообразных жанрах и техниках.

В сборнике молодых авторов — стихи и проза

28 июня в здании Молодежного центра прошла презентация сборника «Літнародження 3.0». В нем опубликованы произведения 14 прозаиков и поэтов — школьников, студентов и работающей молодежи. Большинство из них не верили, что можно опубликоваться совершенно бесплатно.

Соревнование по бочче: инклюзивный вариант

В честь Дня Конституции Украины мелитопольцы с инвалидностью провели в парке «Инклюзивные соревнования по бочче» (при поддержке Управления молодежи и спорта г. Мелитополя и дочерней организации Мелитопольского городского общества людей с инвалидностью БО «Инклюзи друзи»).

Золотая тамга на лазурном полотнище гордо сияет

Крымские татары отметили День национального флага Многие мелитопольцы помнят эту дату. Люди приходят вместе с друзьями продемонстрировать поддержку, свое небезразличие к судьбе крымскотатарского народа и уважение к флагу с золотой тамгой.

image image image image image

Спроба пограбувати кредитну фірму провалилась

Вечір 20 червня для жінки — оператора фірми з надання кредитів на вул. Університетській обіцяв бути звичайним, як і безліч інших. Але не так сталося, як гадалося. Після 18 години у приміщення, де вона була на самоті, зайшов невідомий чоловік і під загрозою ножа почав вимагати віддати гроші та особисті золоті прикраси. Однак, уперше опинившись […]

ДЮСШ №3 разберут до стен, затем отремонтируют все капитально

Вслед за отремонтированными спортшколой №1 и специализированной школой №23, лицеями №№9 и 1, общеобразовательной школой №7, находящимися в стадии ремонта школами №№8 и 15, музыкальной школой, дождалась преобразований и детско-юношеская спортивная школа №3. Школа, в которой работают отделения художественной гимнастики, гандбола, баскетбола и вольной борьбы, в январе этого года отметила 30-летие своего существования. Понятное дело, […]

Тубдиспансер і досі у «підвішеному» стані

«У Мелітополі не припиняє своєї роботи тубдиспансер, ніхто не закриватиме заклад. Протитуберкульозний стаціонар і надалі прийматиме пацієнтів». Це зазначила директорка департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Вікторія Клименко.

Автомобільні шляхи приводять до ладу

Мелітопольці та гості міста в середині червня зіткнулися з дорожніми роботами в районі вул. Воїнів-інтернаціоналістів. Там проводиться поточний середній ремонт. В рамках проекту «Велике будівництво» у цьому році буде оновлено ділянку протяжністю 2,9 км. Для цього підприємство «Місцеві дороги Запорізької області» уклало договір із мелітопольським товариством з обмеженою відпо-відальністю «АБЗ ПРОМБУД». Очікувана вартість ремонтних робіт […]

26 червня — День кримськотатарського прапора

Комітет сприяння поверненню кримскотатарського народу на історичну батьківщину «Азат» запрошує всіх мешканців міста та району взяти участь у заходах, присвячених цій даті.

«Богатырские игры» прошли без зрителей, но с рекордами

В воскресенье, 14 июня, на базе Таврического государственного агротехнологического университета имени Дмитрия Моторного прошел чемпионат Украины по богатырскому многоборью и богатырской тяге. Участниками соревнований стали 30 спортсменов из 10 областей Украины: Запорожской, Днепропетровской, Харьковской, Киевской, Ивано-Франковской, Львовской и других.

На аварійний міст немає грошей

Останніми роками Мелітополь помітно змінився. У місті реалізується безліч масштабних проектів як будівництва, так і реконструкції. За кількістю залучених коштів місто вийшло на одне з перших місць в країні. Але це не означає, що у нас немає проблем. Є в Мелітополі об’єкти, які вимагають до себе пильної уваги і швидкої реконструкції. І один з них […]

Все снова было «ЧерешнЁво»

И все-таки Мелитополь в середине июня провел любимый многими горожанами имиджевый фестиваль «ЧерешнЁво»! И это несмотря на то, что високосный год выдался неудачным — из-за пандемии коронавируса отменили массу традиционных, важных, масштабных мероприятий вплоть до чемпионата Европы по футболу, Евровидения и даже Олимпиады.

Обов’язок, яким не можна нехтувати

«Новий день» вже писав про перенесення внаслідок карантину строків призову на строкову військову службу на травень-червень. 15 червня у Мелітопольському військкоматі розповіли про те, як саме буде організовано проведення призову цього літа.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua