Город

Мелітопольські підприємці отримують роз’яснення щодо новації у застосуванні РРО

Фахівці Мелітопольської ДПІ Головного управління ДПС у Запорізькій області проводять роз’яснювальну роботу серед представників малого та середнього бізнесу щодо новацій у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

В м. Мелітополі реалізували проект «Я не для продажу»

З віком обсяг годин, які діти проводять в Інтернеті зростає. Це пов’язано з появою власних смартфонів, труднощами щодо контролю з боку батьків, з ростом кількості завдань, які підлітки вирішують завдяки Інтернету.

Декларування доходів громадян за 2020 рік: мелітопольські податківці проводять «гарячі лінії»

Фахівці Мелітопольського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області під час сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» відповідають на запитання громадян щодо цьогорічної кампанії декларування.

image image image image image

«Ford» врезался в электроопору

2 февраля около 3-х часов ночи водитель автомобиля «Ford», двигаясь в северном направлении по пр-ту Б. Хмельницкого (возле «Водоканала»), на высокой скорости не справился с управлением и врезался в электроопору.

На работу — на велосипедах

42 велосипеда с комплектующими и столько же велопарковок закупило Агентство развития Мелитополя для медицинских учреждений города.

Співробітники ювенальної превенції та ювенальної пробації м. Мелітополя проводять профілактичну роботу з учнівською молоддю міста

28.01.2021 року співробітники ювенальної превенції та ювенальної пробації м. Мелітополя провели лекційно тренінгове заняття«Профілактика кіберзлочинності» для учнів 8-х класів навчально-виховного комплексу № 16.

Увага розшук!

Мелітопольським районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області розшукується Пітюкін Станіслав Петрович

Профілактична робота щодо попередження кіберзлочинності серед учнівської молоді м. Мелітополя

22.01.2021 року психолог сектору ювенальної пробації м. Мелітополя, Мусієнко Наталія, провів другу ZOOM-конференцію «Профілактика кіберзлочинності», в рамках проекту «Я не для продажу», для учнівської молоді міста Мелітополя, а саме для студентів 1 курсу «Операторів комп’ютерного набору», Мелітопольського багатопрофільного центру професійно – технічної освіти.

У Мелітопольському відділі пробації говорили про Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

21.01.2021 року до Мелітопольського МРВ Філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області завітав представник Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги — Олег Іваницький

Про дотримання карантинних обмежень в Мелітопольському районі

За період з  01.04.2020 по 03.01.2021 року фахівці Мелітопольського районного управління Головного управління   Держпродспоживслужби в Запорізькій області провели 291 моніторингове обстеження  об’єктів нагляду різних сфер діяльності щодо  дотримання карантинних обмежень.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua