Медицина

Лікування геморою лазером без болю та ускладнень — реальність, яку ви можете собі дозволити!

Геморой викликає сковуючий дискомфорт, хворобливі відчуття та кровотечі. При цьому більшість людей бояться звернутися до спеціаліста, тому самостійно призначають собі мазі та свічки, які у підсумку не дають позитивного результату.

Запорожская область может попасть в «желтую» зону

Ситуация с коронавирусом в Запорожской области обостряется. Об этом 7 сентября сообщил глава облгосадминистрации Александр Старух. Территория рискует попасть из «зеленой» в желтую зону карантинных ограничений.

Безпечна освіта. Як вчитись в умовах пандемії?

У вересні учні і студенти повернулися за парти. Частина із них вперше познайомилася зі своїми колегами і педагогами наживо. Адже торік навчання у багатьох закладах було дистанційним.

Правда чи міф? Фільтруємо новини про вакцинацію від COVID-19

Скільки разів ви чули, що вакцини проти COVID-19 змінюють вашу ДНК? Що викликають тромбоз? Що від вакцини можна захворіти? Ці та ще мільйон неймовірних, смішних, а іноді страшних міфів про вакцинацію сиплються звідусіль.

image image image image image

Горожане против закрытия тубдиспансера

25 мая медработники и пациенты Мелитопольского противотуберкулезного отделения провели акцию, направленную против закрытия этого лечебного учреждения.

Чекає породілей комфорт європейського рівня

25 травня в Мелітополі відкрився оновлений пологовий будинок. Після капітального ремонту тут породіллям буде набагато комфортніше і затишніше. З тим, скільки коштів на це пішло і які нововведення чекають тут на мешканок міста і району, ознайомили сьогодні й представників преси.

Вакцинація освітян: що потрібно знати?

Вакцинація освітян від коронавірусу – один із пріоритетних напрямків боротьби з пандемією. Адже вчителі й вихователі щодня тісно спілкуються із великою кількістю людей, ризикуючи підхопити і розповсюдити хворобу.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua