Область

УВАГА! Вебінар!

РРО у 2021 році: що мають знати фізичні особи — підприємці на спрощеній системі оподаткування

Загрязняете атмосферу — платите деньги!

Мелитополь по сравнению с Запорожьем считается городом с намного более чистым воздухом. И тем не менее, у нас тоже немало предприятий производят вредоносные выбросы в атмосферу.

Президент Украины отдельно поздравил запорожцев

Утром 1 января 2021 года на сайте Запорожской облгосадминистрации обнародовали новогоднее поздравление президента Украины Владимира Зеленского, адресованное персонально жителям нашей области.

Облсовет принял бездефицитный бюджет

43 голосами депутаты Запорожского областного совета VIII созыва приняли бюджет Запорожской области на 2021 год. В 11часов 30 декабря в сессионном зале зарегистрировались 53 избранники. Большинство депутатов от партии ОПЗЖ отсутствовала.

За рік податківці видали запоріжцям 54 тисячі безкоштовних електронних ключів

У минулому році фахівці податкової служби регіону видали 23448 запорізьким платникам податків 54 тисячі кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, порівняно з 2019 роком число користувачів збільшилось на 7,4 тисячі, а кількість ключів – на 11 тисяч.

О происходящем в облсовете

На втором заседании первой сессии городского совета депутат городского совета Сергей Касярум предложил коллегам принять депутатское обращение по поводу событий, происходящих в областном совете.

image image image image image

Комунальні підприємства Мелітопольщини та Веселівщини сплатили майже 2,5 мільйонів гривень податку на прибуток

За десять місяців цього року мелітопольські та веселівські підприємства комунальної форми власності  сплатили до місцевих бюджетів 2 мільйони 474,3 тисячі гривень податку на прибуток. Рівень надходжень перевищив минулорічний на 1 мільйон 879 тисяч гривень або на 316 відсотків.

«Магія» формування

У поточному році в запорізькому бізнес-середовищі з’явилися три фірми, які розпочали активну діяльність з вересня.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua