Область

Запоріжан запрошують на Всесвітній день прибирання

18 вересня Запоріжжя разом з 24 регіонами України, 180 країнами світу та мільйонами активістів вийде на Всесвітній день прибирання. Подію відвідають представники органів влади, лідери думок, зірки та пересічні громадяни.

Лікування геморою лазером без болю та ускладнень — реальність, яку ви можете собі дозволити!

Геморой викликає сковуючий дискомфорт, хворобливі відчуття та кровотечі. При цьому більшість людей бояться звернутися до спеціаліста, тому самостійно призначають собі мазі та свічки, які у підсумку не дають позитивного результату.

Запорожская область может попасть в «желтую» зону

Ситуация с коронавирусом в Запорожской области обостряется. Об этом 7 сентября сообщил глава облгосадминистрации Александр Старух. Территория рискует попасть из «зеленой» в желтую зону карантинных ограничений.

МОДПІ

Податкові борги запорізьких платників зменшились на 260 мільйонів гривень

Запрошуємо на концерт лекцію Валентина Терлецького до 400-ліття Хотинської битви

У вересні прогресивний світ відзначатиме 400-ліття Хотинської битви — події, яка врятувала Європу від повного поневолення османами. А головну роль у цьому відіграло Військо Запорозьке, що живим щитом стало на дорозі велетенської армії султана, який йшов підкоряти Європу.

image image image image image

МОДПІ

Курорт-2021: Податківці донарахували порушникам 29 мільйонів

МОДПІ

Запорізькі підприємці використовують 1200 касових апаратів «у смартфоні»

Семья из Запорожья продавала наркотики через интернет

14 июля оперативники территориального управления борьбы с наркопреступностью вместе с правоохранителями ГУНП в Запорожской области разоблачили наркогруппировку, которая занималась распространением запрещенных веществ.

МОДПІ

«Перетворювали» секонд-хенд на агропродукцію: запорізькі податківці викрили схему легалізації доходів підприємствами-експортерами

Климат и рекорды: какой погодой лето завершится

8 июля заместитель начальника Запорожского областного гидрометцентра Татьяна Сорокина рассказала, каким выдалась первая половина лета в этом году и чего ждать от погоды до конца августа.

АвтоЗАЗ наращивает производство автомобилей

Запорожский автомобилестроительный завод выпустил за 6 месяцев 2021 года 2204 единицы автомобильного транспорта, из которых 48 автобусов. Такие данные опубликовала Ассоциация Укравтопром, сообщает 061.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua