Образование и наука

Кращі студенти отримали нагороди

17 листопада з нагоди Міжнародного дня студента у Запорізькому обласному центрі молоді відбулася урочиста церемонія нагородження кращої молоді області, переможців конкурсу «Студент року-2021».

Для тих, хто готується до ЗНО-2022

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Реєстрація тих, хто хоче взяти участь у ньому, триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року.

День «відкритих дверей» у мелітопольських податківців

Спеціалісти Головного управління ДПС у Запорізькій області з метою популяризації роботи в податкові службі організували в місті Мелітополі день «відкритих дверей» для студентів четвертого курсу факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Безпечна освіта. Як вчитись в умовах пандемії?

У вересні учні і студенти повернулися за парти. Частина із них вперше познайомилася зі своїми колегами і педагогами наживо. Адже торік навчання у багатьох закладах було дистанційним.

Студенты ознакомились с секретами аграрного бизнеса

21 мая студенты Мелитопольского Таврического агротехнологичес кого университета им. Д.Моторного посетили компанию «Агротон» в с. Садовое Мелитопольского района. Там студенты ознакомились c работой  агропредприятия от начала производства до конечной продукции.

image image image image image

ЗНО-2021: ключові етапи і дати

Цього року понад 380 тисяч осіб братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). Тестування складатимуть цьогорічні випускники, а також усі ті, хто хоче вступати до вишів у 2021 році.

Співробітники ювенальної превенції та ювенальної пробації м. Мелітополя проводять профілактичну роботу з учнівською молоддю міста

28.01.2021 року співробітники ювенальної превенції та ювенальної пробації м. Мелітополя провели лекційно тренінгове заняття«Профілактика кіберзлочинності» для учнів 8-х класів навчально-виховного комплексу № 16.

Профілактична робота щодо попередження кіберзлочинності серед учнівської молоді м. Мелітополя

22.01.2021 року психолог сектору ювенальної пробації м. Мелітополя, Мусієнко Наталія, провів другу ZOOM-конференцію «Профілактика кіберзлочинності», в рамках проекту «Я не для продажу», для учнівської молоді міста Мелітополя, а саме для студентів 1 курсу «Операторів комп’ютерного набору», Мелітопольського багатопрофільного центру професійно – технічної освіти.

Лучших участников ВНО поощрят премиями

Кабмин одобрил проект указа президента о введении ежегодной премии в 5 тыс. грн. участникам внешнего независимого оценивания с самым высоким результатом, сообщил сайт Цензор. нет, ссылаясь на сообщение пресс-службы Министерства образования.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua