Образование и наука

Мы ветераны помним как всё начиналось

Яслям-саду № 99 «Звёздочка» исполнилось 50 лет  Мир детства!..    Первые шаги, первые впечатления, первые эмоции, первые слова… От этих первых, но таких важных событий, зависит многое в судьбе человека. И повезло тем, кто с первых дней своей жизни, вынес эти ощущения, связанные с теплом, заботой, вниманием. Лучший способ сделать детей хорошими — сделать их счастливыми […]

Прес-реліз

16 травня 2020 року стартує обласний молодіжний онлайн-конкурс до Дня Європи «Креативна Європа в Україні — 2020».

ЗНО під час карантину: як складати?

Через карантин навчальний рік для учнів завершиться вдома. І якщо дев’ятикласники радіють скасованим іспитам, то одинадцятикласники хвилюються. Адже їм ще складати ЗНО та вступати до університетів. Президенту навіть написали петицію з проханням скасувати цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання. Втім, ЗНО відбудеться, як і коли, дізнався Центр громадського моніторингу та контролю.

image image image image image

Пандемія диктує школам нові правила

Ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно — такою була основна думка прямого ефіру, що відбувся 22 квітня за участі тимчасово виконуючої обов’язки міністра освіти і науки Любомири Мандзій.

Нові умови потребують нового підходу

В попередньому номері «НД» ми вже писали, що під час карантину суттєво змінились умови і способи навчання у закладах освіти країни, терміни складання ЗНО були змінені, і навчальний рік подовжено до 1 липня. На прохання читачів більш докладно розповімо про новації у навчанні в цей складний час.

Складні часи обмежень і пристосувань

Після подовження карантину в Україні до 24 квітня у багатьох учнів шкіл та їх батьків виникли питання. Найбільше запитань накопичилося у мам і тат нинішніх випускників. Чи потраплять ще їхні діти в рідну школу, чи вони вже попрощалися з нею назавжди? Чи варто мріяти про випускний бал?

Особливості навчального процесу в умовах карантину

На сайті Мелітопольської міськради було опубліковано об’яву про введення в навчальних закладах міста карантину до 3 квітня. Звісно, мелітопольці дуже стурбовані і мають багато питань з цього приводу. Найважливіші ми передали очильниці управління освіти Мелітополя Ірині Щербак.

В подарок мамам — рисунки, поделки, стихи

В Мелитополе завершился конкурс «Мама, я тебе люблю!», объявленный к Международному женскому дню 8 Марта, организатором которого выступает детская библиотека «Мальвина». В этом году его участниками стали 66 детей и подростков в возрасте от 6 до 15 лет, всего было представлено 69 работ, среди которых рисунки, поделки, фотографии и литературные произведения.

Вітаємо переможців Конкурсу «Найкращий читач Мелітопольського району -2020»

У рамках 16-го Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» 3 березня в стінах центральної районної бібліотеки був проведений ІІ Етап конкурсу під назвою «І в читача буває бенефіс…»

Флешмоб: школьники читали сказку вслух

В с. Константиновка 9 февраля, во Всемирный день чтения вслух, провели флешмоб, в котором приняли участие младшие школьники.  Об этом рассказала заведующая сельской библиотекой Галина Ольховская. 

Подарували рідній мові свято

«Українська мова — мова єднання!» — під таким гаслом з 27 по 31 січня 2020 р. проходив тиждень української словесності в Новомиколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Заплановані заходи перетворили дні шкільного життя на свято українського слова, яке повсюдно линуло з вуст школярів. 

Выпускники школ встречались несмотря на дождь и карантин

Традиционно в первую субботу февраля в школах Мелитопольщины собирались выпускники прошлых лет. В этом году для организации таких встреч возникло серьезное препятствие. Дело в том, что именно с субботы, 1 февраля, в связи с ростом заболеваемости гриппом и распространением ОРВИ в учебных заведениях городской системы образования был введен карантин. Казалось бы, придется все отменить.

Реформа вищої освіти: що чекає на студентів?

У 2020 році в Україні стартує реформа вищої освіти. Зміни у вищій школі назріли вже давно, адже освітні програми часто не відповідають потребам ринку праці, а зайві бюрократичні процедури ускладнюють життя як навчальним закладам, так і студентам. Змінити ситуацію покликаний новий закон про вищу освіту і окремі новації при вступі. Що саме передбачає реформа, дізнавались […]

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua