Образование и наука

День «відкритих дверей» у мелітопольських податківців

Спеціалісти Головного управління ДПС у Запорізькій області з метою популяризації роботи в податкові службі організували в місті Мелітополі день «відкритих дверей» для студентів четвертого курсу факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Безпечна освіта. Як вчитись в умовах пандемії?

У вересні учні і студенти повернулися за парти. Частина із них вперше познайомилася зі своїми колегами і педагогами наживо. Адже торік навчання у багатьох закладах було дистанційним.

Студенты ознакомились с секретами аграрного бизнеса

21 мая студенты Мелитопольского Таврического агротехнологичес кого университета им. Д.Моторного посетили компанию «Агротон» в с. Садовое Мелитопольского района. Там студенты ознакомились c работой  агропредприятия от начала производства до конечной продукции.

image image image image image

ЗНО-2021: ключові етапи і дати

Цього року понад 380 тисяч осіб братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). Тестування складатимуть цьогорічні випускники, а також усі ті, хто хоче вступати до вишів у 2021 році.

Співробітники ювенальної превенції та ювенальної пробації м. Мелітополя проводять профілактичну роботу з учнівською молоддю міста

28.01.2021 року співробітники ювенальної превенції та ювенальної пробації м. Мелітополя провели лекційно тренінгове заняття«Профілактика кіберзлочинності» для учнів 8-х класів навчально-виховного комплексу № 16.

Профілактична робота щодо попередження кіберзлочинності серед учнівської молоді м. Мелітополя

22.01.2021 року психолог сектору ювенальної пробації м. Мелітополя, Мусієнко Наталія, провів другу ZOOM-конференцію «Профілактика кіберзлочинності», в рамках проекту «Я не для продажу», для учнівської молоді міста Мелітополя, а саме для студентів 1 курсу «Операторів комп’ютерного набору», Мелітопольського багатопрофільного центру професійно – технічної освіти.

Лучших участников ВНО поощрят премиями

Кабмин одобрил проект указа президента о введении ежегодной премии в 5 тыс. грн. участникам внешнего независимого оценивания с самым высоким результатом, сообщил сайт Цензор. нет, ссылаясь на сообщение пресс-службы Министерства образования.

В нагороду — зустріч зі славетним шеф-кухарем

В лютому 2020 року колектив Вознесенської ЗШ I-III ступенів у рамках конкурсу від програми «Healthy schools» брав участь в оновленні інтер’єру їдальні та зміні меню харчування за «Збірником рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах», автором якого є Євген Клопотенко. Спільними зусиллями наша школа отримала перемогу в конкурсі.

Пришла субвенция для системы образования

Около 2 млн. грн. дополнительно получит г. Мелитополь и более 0,5 млн. грн. Мелитопольский район на обеспечение качественного, современного и доступного общего среднего образования «Новая украинская школа» на 2020 год.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua