Политика

Облсовет принял бездефицитный бюджет

43 голосами депутаты Запорожского областного совета VIII созыва приняли бюджет Запорожской области на 2021 год. В 11часов 30 декабря в сессионном зале зарегистрировались 53 избранники. Большинство депутатов от партии ОПЗЖ отсутствовала.

О происходящем в облсовете

На втором заседании первой сессии городского совета депутат городского совета Сергей Касярум предложил коллегам принять депутатское обращение по поводу событий, происходящих в областном совете.

Аудит держави. Як Україні збільшити свої доходи?

На початку листопада уряд презентував результати аудиту держави, який був проведений з ініціативи Президента Володимира Зеленського. Кожна сфера економіки та суспільства була ретельно проаналізована.

У нового великого району — нова рада

5 листопада, після виборів 25 жовтня місцевої влади, відбулася перша сесія Мелітопольської районної ради 8 скликання, на якій було обрано голову ради.

Міського голову обрано в першому турі

3 листопада на сайті Мелітопольської міської ради розмістили офіційні результати виборів на пост Мелітопольського міського голови. В першому турі очільником міста обрано Івана Федорова, за якого віддали голоси майже 60% містян, що взяли участь у голосуванні. Другий тур не потрібен, оскільки переможець набрав більше половини голосів.

image image image image image

Мелітопольська районна рада: новий склад

25 жовтня в Україні відбулися вибори місцевої влади. Територіальна виборча комісія завершила підрахунок голосів на виборчих дільницях Мелітопольського району (згідно з новим адміністративним устроєм). Результати волевиявлення громадян передані до Центральної виборчої комісії.

Оголошення про скликання сорок сьомої (позачергової) сесії Мелітопольської районної ради сьомого скликання

Відповідно до розпорядження голови Мелітопольської районної ради Олександра Мордика 29 жовтня 2020 року об 11 годині в залі засідань районної ради відбудеться сорок сьома (позачергова) сесія Мелітопольської районної ради сьомого скликання.

Готуємось до місцевих виборів 2020

Місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня цього року, будуть не схожі на попередні. Передусім вони пройдуть на новій територіальній основі – з меншою кількістю районів та громад. А крім того, вперше місцевих депутатів обиратимуть не за мажоритарною, а за пропорційною системою. Що слід знати про майбутні вибори, розповідає Центр громадського моніторингу та контролю.

Мелітопольська районна рада сесія №46

  Дата проведення сесії: 13.10.2020 № скликання: 7 № сесії:  46 Загальна кількість депутатів районної ради: 34 Кількість депутатів, які зареєструвалися: 19

Поздравили работников газовой службы

В пятницу, 11 сентября, в ПрАТ «Мелитопольгаз» состоялись торжества по случаю профессионального праздника — Дня работников нефтяной, газовой и нефтеперерабатывающей промышленности.

День району: урочистості скоротили, ветеранам дали почесні звання

15 вересня виповнилося 90 років з часу створення Мелітопольського району. У зв’язку з проведенням реформи місцевого самоврядування, це може бути останнє святкування дати існування адміністративної одиниці в сьогоденному вигляді.

Дмитро Хлистун отримав урядову нагороду

У п’ятницю, 11 вересня в облдержадміністрації урочисто вручали Подяки прем’єр-міністра України мешканцям області, які зробили значний внесок у розвиток регіону.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua