Политика

Юлія Тимошенко: Ми не дамо розпродати землю!

Наша команда та мінімум 70% українців, які проти розпродажу землі, не здамося. Ми проведемо «земельний» референдум і доб’ємося рішення Конституційного суду. Ми не дозволимо розпродати землю!

image image image image image

Облсовет принял бездефицитный бюджет

43 голосами депутаты Запорожского областного совета VIII созыва приняли бюджет Запорожской области на 2021 год. В 11часов 30 декабря в сессионном зале зарегистрировались 53 избранники. Большинство депутатов от партии ОПЗЖ отсутствовала.

О происходящем в облсовете

На втором заседании первой сессии городского совета депутат городского совета Сергей Касярум предложил коллегам принять депутатское обращение по поводу событий, происходящих в областном совете.

Аудит держави. Як Україні збільшити свої доходи?

На початку листопада уряд презентував результати аудиту держави, який був проведений з ініціативи Президента Володимира Зеленського. Кожна сфера економіки та суспільства була ретельно проаналізована.

У нового великого району — нова рада

5 листопада, після виборів 25 жовтня місцевої влади, відбулася перша сесія Мелітопольської районної ради 8 скликання, на якій було обрано голову ради.

Міського голову обрано в першому турі

3 листопада на сайті Мелітопольської міської ради розмістили офіційні результати виборів на пост Мелітопольського міського голови. В першому турі очільником міста обрано Івана Федорова, за якого віддали голоси майже 60% містян, що взяли участь у голосуванні. Другий тур не потрібен, оскільки переможець набрав більше половини голосів.

Мелітопольська районна рада: новий склад

25 жовтня в Україні відбулися вибори місцевої влади. Територіальна виборча комісія завершила підрахунок голосів на виборчих дільницях Мелітопольського району (згідно з новим адміністративним устроєм). Результати волевиявлення громадян передані до Центральної виборчої комісії.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua