Политика

«Батьківщина» вимагає від Верховної Ради негайного ухвалення двох тарифних законів

Заплановане на осінь підвищення тарифів удвічі є сучасним геноцидом, який влада свідомо чинить відносно української нації. Парламенту треба негайно ухвалити розроблені «Батьківщиною» тарифні закони, які зможуть виправити ситуацію.

«Батьківщина» нарощує підтримку, — опитування КМІС

Політична сила Юлії Тимошенко стабільно збільшує кількість прихильників, а «слуги народу» втрачають підтримку серед населення. Водночас зменшується число тих українців, хто схвалює діяльність президента Зеленського.

image image image image image

Юлія Тимошенко: Ми не дамо розпродати землю!

Наша команда та мінімум 70% українців, які проти розпродажу землі, не здамося. Ми проведемо «земельний» референдум і доб’ємося рішення Конституційного суду. Ми не дозволимо розпродати землю!

Облсовет принял бездефицитный бюджет

43 голосами депутаты Запорожского областного совета VIII созыва приняли бюджет Запорожской области на 2021 год. В 11часов 30 декабря в сессионном зале зарегистрировались 53 избранники. Большинство депутатов от партии ОПЗЖ отсутствовала.

О происходящем в облсовете

На втором заседании первой сессии городского совета депутат городского совета Сергей Касярум предложил коллегам принять депутатское обращение по поводу событий, происходящих в областном совете.

Аудит держави. Як Україні збільшити свої доходи?

На початку листопада уряд презентував результати аудиту держави, який був проведений з ініціативи Президента Володимира Зеленського. Кожна сфера економіки та суспільства була ретельно проаналізована.

У нового великого району — нова рада

5 листопада, після виборів 25 жовтня місцевої влади, відбулася перша сесія Мелітопольської районної ради 8 скликання, на якій було обрано голову ради.

Міського голову обрано в першому турі

3 листопада на сайті Мелітопольської міської ради розмістили офіційні результати виборів на пост Мелітопольського міського голови. В першому турі очільником міста обрано Івана Федорова, за якого віддали голоси майже 60% містян, що взяли участь у голосуванні. Другий тур не потрібен, оскільки переможець набрав більше половини голосів.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua