Политика

Україна в Давосі: безпека та інвестиції

Наприкінці січня президент України Володимир Зеленський взяв участь у найбільшій події в міжнародній економіці та дипломатії – Всесвітньому економічному форумі у Давосі. Разом із світовими лідерами, бізнесменами та філософами українська делегація традиційно обговорювала глобальні виклики сьогодення, обмінювалася думками та ідеями. Але найголовніше – президент із командою презентували міжнародним партнерам українські реформи та інвестиційні можливості. Центр […]

У мене бізнесу в Росії немає – Президент Порошенко

«У мене був бізнес в Росії до війни. Але війна все поміняла. І тепер я хочу, щоб всі почули – у Порошенка в Росії бізнесу немає і бути не може. Ні аграрного, ні паточного, ніякого іншого», — заявив Президент Петро Порошенко під час виступу на відкритті Х Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» в […]

Мирненська громада: об’єднання триває?

В Мелітопольському районі затвердили зміни до перспективного плану створення спроможних об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Це відбулося під час засідання робочої групи з підготовки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад 29 травня.

Консультація міністра

Доброго дня, хочу задати питання Міністру юстиції Павлу Петренку. Скажіть будь-ласка, зараз багато говорять, що закони, якими захищають дітей, зроблять так, що за будь-які борги будуть арештовувати рахунки.

Мирненський селищний голова може очолити нову громаду

Селищним головою новоутвореної Мирненської селищної об’єднаної територіальної громади за попередніми результатами став Юрій Іванович Радьков, який до сих пір обіймав посаду селищного голови Мирненської селищної ради.

Обиратимуть селищного голову нової громади

29 квітня відбудуться вибори депутатів селищної ради та селищного голови Мирненської селищної об’єднаної територіальної громади. У нову територіальну одиницю увійдуть селище Мирне Мирненської селищної ради та села Новопилипівка, Соснівка, Оленівка, Тихонівка Новопилипівської сільської ради.

Дело Скрипаля: 29 стран высылают российских дипломатов

29 стран заявили о выдворении российских дипломатов из-за отравления бывшего российского разведчика Сергея Скрипаля и его дочери в Великобритании 4 марта. Всего в Россию возвратится 153 человека, сообщает Центр общественного мониторинга и контроля.

image image image image image

«У Запорізькій області – найгостріші конфлікти щодо роздержавлення», — голова НСЖУ

Саме в Запоріжжі фіксуються найгостріші конфлікти і утиски місцевою владою районних та обласних видань. Тому на пропозицію НСЖУ колегія Держкомтелерадіо, засідання якої відбулося 27 березня, визнала недостатньою діяльність Запорізької облдержадміністрації щодо роздержавлення комунальних газет в регіоні. — У НСЖУ ми визначаємо, що з-поміж решти регіонів реформа ЗМІ найважче проходить на Запоріжжі. Адже саме звідси отримуємо […]

Депутаты областного совета бюджетную дыру решили залатать

22 февраля председатели райсоветов и громад обратились к депутатам Запорожского областного совета с просьбой урегулировать законодательную коллизию, которая вызвала дефицит средств на содержание сельских учреждений образования и медицины.

Костянтин Бриль: «Я буду уважно стежити: як народний депутат Кривохатько виконає рішення суду»

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль прокоментував постанову Апеляційного суду Запорізької області, стосовно позову про захист честі, гідності і ділової репутації до Вадима Кривохатька.

В Запорожье заблокировали работу нелегального телекомплекса

Житель областного центра на базе собственного автомобиля наладил функционирование комплекса нелегального телекоммуникационного оборудования. Мужчина с помощью технологии IP-телефонии в обход международных центров коммутации, осуществлял маршрутизацию трафика

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua