Район

МОДПІ

Змінено порядок надання послуг у запорізьких Центрах обслуговування платників податків

Співпраця у дії

«Співпраця у дії» — саме під таким гаслом пройшли два дні Мелітопольського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області.

Податківці та керівники територіальних громад визначили потенціал додаткових надходжень до місцевих бюджетів Мелітопольщини

У рамках співпраці з об’єднаними територіальними громадами податківці провели робочу зустріч з представниками територіальних громад Мелітопольського району.

МОДПІ

Детінізація економіки та розвиток запорізького бізнесу: Робоча зустріч з представниками громадськості й депутатського корпусу

Заходи соціального захисту незайнятого населення по м. Мелітополь та Мелітопольського районну у січні-лютому 2021 року

Станом на 01.03.2021 вакансій в базі даних центру зайнятості 104 одиниці. Протягом січня-лютого 2021 року перебувало на обліку в міськрайонному центрі  зайнятості 3963 чол..

Угнал авто, избив владельца

27 февраля в с. Веселое между односельчанами, которые передвигались на собственных автомобилях, произошел конфликт.

image image image image image

ДТП з двома загиблими: розшукують свідків

У вечірній час 27 лютого на автошляху «Харків-Сімферополь» зіткнулися два автомобілі. Дві особи загинули, ще дві отримали тілесні ушкодження. За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження.  

Завершено досудове розслідування розбійного нападу на продовольчу крамницю

Співробітниками Мелітопольського районного управління поліції завершено досудове розслідування та скеровано до суду матеріали кримінального провадження за фактом розбійного нападу на продовольчу крамницю у Мелітопольському районі.

Річний аналіз виробничого травматизму від Мелітопольського відділення ФССУ у Запорізькій області

З метою розроблення дієвих заходів щодо профілактики виробничого травматизму та запобігання нещасним випадкам, Мелітопольським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області  (далі – Мелітопольське відділення) проведено аналіз стану виробничого травматизму на підприємствах м. Мелітополя, Мелітопольського, Якимівського та Приазовського районів у 2020 році.

Дошкольницу оставили одну на остановке

  Пятилетняя девочка в холодное время осталась одна на остановке в с. Тамбовка — из детсадовского автобуса девочку высадили воспитатели, а родители так и не встретили.

Мешканці територіальних громад Мелітопольського району отримують консультації з питань річного декларування доходів

Фахівці Мелітопольського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області продовжують проводити інформаційно — роз’яснювальну роботу щодо декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua