Район

Уважаемые друзья!

В городе, в районе и во всей стране с 12 марта по 3 апреля введен карантин.

Інформація про платників, у яких є податковий борг, розміщена на офіційному вебпорталі ДПС

Щомісячно на офіційному вебпорталі ДПС (tax.gov.ua) оприлюднюється інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, з якою можна ознайомитись за посиланням: Головна/Відкриті дані/Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг.

Платникам ПДВ: якщо реєстрація податкової накладної в ЄРПН зупинена, коли здійснюється реєстрація після оскарження рішення?

Прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН, реєстрацію яких зупинено, здійснюють комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН головних управлінь Державної податкової служби України в областях, м. Києві та Офісу великих платників податків ДПС (комісія регіонального рівня) (п.2 «Порядку прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному […]

Державна служба зайнятості повідомляє

Прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітний, здійснюється засобами електронного зв’язку. Опрацювання документів проходить щоденно, за результатам чого з клієнтами зв’язується фахівець центру зайнятості, який спеціалізується на питанні, що цікавить особу.

Нашли деньги на замену ржавых труб коллекторов

Дышащие на ладан трубы стометрового участка канализационного коллектора (от оросительного канала до центральных очистных сооружений) будут заменены новыми. Таким образом, городская власть снимет угрозу прорыва и поступления нечистот в оросительный канал или на поверхность земли.

Підсумки надання страхових виплат та матеріального забезпечення у Мелітопольському відділенні ФССУ у Запорізькій області за 2019 рік

Якість життя та впевненість у завтрашньому дні кожного українця – це, передусім, високоефективний, організований належним чином соціальний захист. Удосконалюючись з кожним роком, загальнообов’язкове державне соціальне страхування має важливе значення в досягненні та соціальній стабільності наших громадян.

image image image image image

Чи вдасться врятувати сільські медзаклади?

Доля Терпіннівського терапевтичного відділення № 2 Центральної районної лікарні досі залишається в тумані. Про це йшла мова, і коли 5 березня в Мелітопольській районній раді сільські голови та представники ОТГ розглянули питання про створення відділення Територіального центру на базі Терпіннівського терапевтичного відділення № 2. У нараді також взяв участь голова Мелітопольської райдержадміністрації Володимир Цап.

Обслуживанию газовых приборов — особое внимание

От состояния газовой аппаратуры во многом зависит безопасность ее эксплуатации, а значит — жизнь и здоровье людей. Об этом шла речь 5 марта в Мелитопольском районном совете во время учебы аппаратных работников, сельских голов, глав ОТГ и других специалистов. Обсуждался вопрос «О техобслуживании газового оборудования и проверке дымоходных каналов. Про оплату за распределение газа».

Фруктовые сады готовятся к цветению

В этом году зима выдалась мягкой, а снег пролежал в нашем регионе считанные дни. Как такая погодная аномалия скажется на урожае плодовых культур, говорить пока сложно — цветение фруктовых еще впереди. А вот оценить то, как перезимовали деревья, уже можно.

Питання про продані пасовища розгляне Офіс президента

Скандальна історія з пасовищами в декількох населених пунктах Мелітопольського району вийшла на найвищий в країні рівень обговорення. У зв’язку з напруженою ситуацією в низці сільських громад районна рада прийняла відповідне звернення і направила його до Офісу президента, Генеральному прокурору України, народним депутатам України Сергію Міньку та Володимиру Крейденку.

Тетяна Шабанова стала депутаткою райради

Мелітопольська районна виборча комісія постановила визнати обраною та зареєструвати депутаткою Мелітопольської районної ради 7-го скликання наступного за черговістю кандидата в депутати від Мелітопольської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Запорізькій області Тетяну Шабанову, директорку Костянтинівського НВО №1 «Таврія», і видати їй відповідне посвідчення.

Дмитро Хлистун, Новобогданівський сільський голова: Стратегія розвитку опирається на сильні сторони громади

В наш час перед новоствореними об’єднаними територіальними громадами Мелітопольщини життя ставить серйозні виклики. Особливо це стосується першопроходців в районі — мешканців і керівництва Новобогданівської ОТГ. Тут є можливість опиратися тільки на власний досвід і власне відчуття того, як діяти найліпшим образом.

Флешмоб: школьники читали сказку вслух

В с. Константиновка 9 февраля, во Всемирный день чтения вслух, провели флешмоб, в котором приняли участие младшие школьники.  Об этом рассказала заведующая сельской библиотекой Галина Ольховская. 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua