Спорт

Кубок города по Киокушин каратэ

25 сентября в городе Мелитополь состоялся открытый Кубок города по Киокушин каратэ «Winner Cup» среди детей, юношей и девушек в разделах «кумитэ» и «ката», посвященный Дню города Мелитополя.

«Комплексна програма взаємодії поліції, органів місцевої влади та населення»

Поліцейські офіцери громад та ювенальні поліцейські Мелітопольського районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області в межах проєкту «Комплексна програма взаємодії поліції, органів місцевої влади та населення на засадах партнерства в Запорізькій області» продовжують брати участь у спортивних заходах, організованих ГО «Переселенці та громади разом», БО «Благодійний фонд «Посмішка ЮА» за підтримки Програми ООН із відновлення […]

Відділ освіти, молоді та спорту Костянтинівської сільської ради

На території Костянтинівської сільської ради , а саме на базі Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» з пвп, відбулися змагання І територіального етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Новорічним містом – по маршруту здоров’я

Подолати веселий спортивний маршрут Мелітополем вже вранці 1 січня пропонує всім бажаючим управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради. Запрошуються всі любителі оздоровчого бігу, скандинавської ходьби, велосипедисти.

image image image image image

Привітали кращих спортсменів року

24 грудня в приміщенні музичної школи відбулося свято «Наші перемоги тобі, Мелітополь!», на якому представники місцевої влади напередодні Нового року вшановували кращих спортсменів.

Восемь богатырей: достижения и проблемы

По итогам сезона 2020 года количество участников национальной сборной по богатырскому многоборью от Мелитополя увеличилось с 4 до 8. Спортсмены достигают высоких результатов, но для подготовки им по-прежнему не хватает оборудования и нормальных условий.

Валерий Газаев мечтает о реванше в Америке

Мелитопольский стронгмен Валерий Газаев, вместе с двумя спортсменами из Днепра, по результатам национального отбора на чемпионат мира по двоеборью Static Monsters, вошел в десятку лучших.

Для підлітків у конфлікті з законом розпочався курс лекційно-тренінгових занять «Дозвілля зі знаком «+»

8 жовтня 2020 року, в рамках проведення соціально-виховної роботи,  сектор ювенальної пробації м. Мелітополя, для підлітків у конфлікті з законом, розпочав курс лекційно-тренінгових занять «Дозвілля зі знаком «+». Мета даного курсу–підвищення компетентності підлітків у сфері організації власного дозвілля; інформування про види діяльності у вільний час; активізація роздумів про проведення свого дозвілля; формування установок активного проведення […]

Підлітки у конфлікті з законом долучилися до спортивного життя міста.

23 вересня 2020 року, для підлітків у конфлікті з законом, на базі сектору ювенальної пробації м. Мелітополя, продовжився курс лекційно-тренінгових занять направлених на профілактику повторної злочинності.

Протяжка 20-тонного автомобиля и другие богатырские игры

В Мелитополе в городском парке в День города, 27 сентября, будет проходить командный чемпионат Украины по богатырскому многоборью в абсолютной весовой категории и чемпионат Украины по трак-пулу «Богатыри против 20 тонн».

Центральный проспект стал спортплощадкой

В воскресенье, 13 сентября, две тысячи мелитопольских спортсменов – от самых юных до убеленных сединой ветеранов – вышли на центральные улицы города, чтобы продемонстрировать свои виды спорта и какие в них имеются достижения. Был и повод для этого — накануне в стране как раз отмечался День физической культуры и спорта.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua