Украина

МОДПІ

За користування земельними ділянками місцеві бюджети отримали понад 20 мільйонів

Когда в украинских селах появится стабильный интернет?

Жители больших городов не представляют своей жизни без интернета. Особое значение он приобрел во время пандемии, когда в онлайн ушли работа, учеба и даже спорт. Другое дело в селах и небольших городках, где из-за отсутствия интернета нет таких возможностей.

Паспорт у смартфоні: що це і навіщо

Україна стала першою країною в світі, яка наділила юридичною силою паспорт у смартфоні. Наприкінці березня депутати ухвалили закон, який прирівнює цифрові паспорти в додатку «Дія» до паперових чи пластикових документів.

МОДПІ

Підприємство — єдинник з ІІ кварталу переходить на сплату податку на прибуток. Як подати звітність?

МОДПІ

Податкова звітність з ПДВ за новою формою

В Запорізькому національному університеті відбувся круглий стіл на тему «Європейський досвід подолання соціальних травм та миротворення»

Миротворчість як процес передбачає, з одного боку, формування миру, кращого за попередній. З іншого боку, подолання наслідків – війни, військового або інших видів конфліктів.

МОДПІ

Хто є платниками податку на прибуток підприємств з числа нерезидентів?

image image image image image

Чим українці годують світ?

Багато років поспіль Україна є одним із лідерів експорту агропромислової продукції, гарантуючи продовольчу безпеку у світі.

МОДПІ

Декларування іноземних доходів — 2021

МОДПІ

Громадянин продав у 2020 році один легковий автомобіль. Чи необхідно йому подавати річну декларацію про майновий стан і доходи?

ЗНО-2021: ключові етапи і дати

Цього року понад 380 тисяч осіб братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). Тестування складатимуть цьогорічні випускники, а також усі ті, хто хоче вступати до вишів у 2021 році.

Новий безкоштовний курс на Prometheus «Організація адвокаційної кампанії на місцевому рівні» 🔥

Адвокація — це початок ефективних змін у суспільстві, які стосуються кожного з нас! Курс буде корисний громадським активістам, лідерам у своїх громадах та небайдужим громадянам, які готові долучатися до змін.

Декларування 2021

Довідка про доходи для отримання податкової знижки. За якою формою подавати?

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua