Украина

Паспорт у смартфоні: що це і навіщо

Україна стала першою країною в світі, яка наділила юридичною силою паспорт у смартфоні. Наприкінці березня депутати ухвалили закон, який прирівнює цифрові паспорти в додатку «Дія» до паперових чи пластикових документів.

МОДПІ

Підприємство — єдинник з ІІ кварталу переходить на сплату податку на прибуток. Як подати звітність?

МОДПІ

Податкова звітність з ПДВ за новою формою

В Запорізькому національному університеті відбувся круглий стіл на тему «Європейський досвід подолання соціальних травм та миротворення»

Миротворчість як процес передбачає, з одного боку, формування миру, кращого за попередній. З іншого боку, подолання наслідків – війни, військового або інших видів конфліктів.

МОДПІ

Хто є платниками податку на прибуток підприємств з числа нерезидентів?

Чим українці годують світ?

Багато років поспіль Україна є одним із лідерів експорту агропромислової продукції, гарантуючи продовольчу безпеку у світі.

image image image image image

МОДПІ

Декларування іноземних доходів — 2021

МОДПІ

Громадянин продав у 2020 році один легковий автомобіль. Чи необхідно йому подавати річну декларацію про майновий стан і доходи?

ЗНО-2021: ключові етапи і дати

Цього року понад 380 тисяч осіб братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). Тестування складатимуть цьогорічні випускники, а також усі ті, хто хоче вступати до вишів у 2021 році.

Новий безкоштовний курс на Prometheus «Організація адвокаційної кампанії на місцевому рівні» 🔥

Адвокація — це початок ефективних змін у суспільстві, які стосуються кожного з нас! Курс буде корисний громадським активістам, лідерам у своїх громадах та небайдужим громадянам, які готові долучатися до змін.

Декларування 2021

Довідка про доходи для отримання податкової знижки. За якою формою подавати?

Коронавірус: розповсюдження сповільнилось

За минулий тиждень (26 січня — 1 лютого) в Мелітополі зафіксовано 99 нових випадків COVID-19, з них 5 у дітей. В Мелітопольському районі — 23 нових хворих на коронавірус. Тобто, ситуація з захворюваністю у місті і районі значно покращилась у порівнянні з попереднім тижнем (143 захворілих в місті та 39 — в районі).

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua