Украина

Вячеслав Колесников: Тимошенко пропонує реальний план миру в інтересах України та українців. Владі час прислухатись до її пропозицій і діяти!

Нинішня криза довела те, про що Юлія Тимошенко говорила ще вісім років тому – мінські домовленості є пасткою для України. Зараз це визнав і Зеленський. Шкода, що для цього були потрібні стільки років і стільки жертв українців.

МОДПІ

Новації у сфері фіскалізації розрахункових операцій

Власний дім у селі. Як держава заохочує будуватися поза містом?

Сучасна Україна йде шляхом урбанізації. Міста зростають, а села все більше занепадають. Протиставлення міського і сільського стає все більш контрастним, а темп життя – швидшим. Як сучасні тенденції змінюють сільську демографію і що з цим вдіяти, дізнавались експерти Центру громадського моніторингу та контролю.

Перекази між картками: що варто знати?

Перекази на банківські рахунки чи картки стали вже давно звичною справою. Це зручно, швидко і безпечно. Але буває, що банк блокує картку чи грошову операцію. Чому так стається і як уникнути проблем, переказуючи гроші, розповідає Центр громадського моніторингу та контролю.

Валерія Матвієнко: Юлія Тимошенко – єдиний український політик, яка має мужність говорити правду про те, що Мінські домовленості Порошенка неприйнятні для України і відновлення миру.

Росія вже навіть не приховує, що головною метою усіх її дій є примус України до виконання Мінських домовленостей, які передбачають встановлення її контролю над нашою державою через фактичне «приєднання» цілої України до ОРДЛО.

5 причин зробити бустер

Понад 15,5 мільйонів українців щепилися проти коронавірусу. Близько 14,8 мільйонів повністю імунізувалися, отримавши дві дози вакцини. Але з часом ефективність будь-яких препаратів зменшується, особливо проти нових штамів коронавірусу. І щоб успішно захиститися від інфекції, необхідно отримати третю дозу вакцини. Центр громадського моніторингу та контролю зібрав п’ять основних причин на користь бустерного щеплення.

Рекордний експорт і Дія.City. Чим живе IT ринок України?

Пандемія коронавірусу прискорила цифровізацію усіх сфер життя і спричинила вибуховий ріст IT-сфери. За останні два роки IT-індустрія України зросла більш ніж удвічі і вже незабаром має всі шанси стати локомотивом державної економіки. Куди рухається вітчизняний ринок технологій, аналізували експерти Центру громадського моніторингу та контролю.

image image image image image

МОДПІ

Програмні РРО: дії суб’єкта господарювання при відключенні світла в господарській одиниці

Валерія Матвієнко: Час владі та суспільству прислухатись до справжніх професіоналів

Державний діяч від звичайного політика відрізняється тим, що дивиться далі, аніж найближчі вибори. Час підтвердив далекоглядність Юлії Тимошенко, яка від самого початку бачила пастку, закладену Петром Порошенком в «Мінських домовленостях». 

Зброя для України. Як союзники допомагають зміцнювати оборону?

Для більшості українців початок року видався тривожним. Щодня новини рясніють подробицями можливого повномасштабного російського вторгнення. За даними Міноборони, Росія стягнула біля кордонів України понад 130 тисяч військових і готує провокації.

Катерина Гогунська: Київ намагаються примусити до виконання неприйнятних Мінських угод — Тимошенко пропонує план захисту України

Нинішня ескалація навколо України є прямим наслідком ганебних Мінських домовленостей нав’язаних державою-агресором.Їх метою від самого початку  було встановлення політичного контролю Росії над Україною.

МОДПІ

Програмні РРО: чи необхідна електронна печатка?

Хто в домі господар? Нові етапи реформи ЖКГ

В Україні триває реформа житлово-комунального господарства. Її мета – зробити управління багатоквартирних будинків ефективнішим. Аби зміни відбувались активніше, уряд встановив чіткі терміни.

Від держрегулювання до продуктових карток. Як планують стримати ціни?

Українців не здивувати зростанням цін. Чимало громадян пам’ятають гіперінфляцію 90-х, невизначеність початку нульових і різкий стрибок 2014 року. Сьогодні ситуація не така драматична, але на тлі пандемії, війни та економічної кризи ціни стабільно повзуть вгору. Чому все дорожчає, як стримати ціни та чи продовжиться тенденція далі? Відповіді шукали експерти Центру громадського моніторингу та контролю.

МОДПІ

  Яким чином здійснюється реєстрація книг обліку розрахункових операцій  на РРО?

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua