Украина

Забезпечення прав неповнолітніх осіб

У межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, 14 серпня поточного року стартував проект «Забезпечення прав неповнолітніх осіб, які вчинили злочин,  спрямованих на підвищення якості надання поліцейських послуг неповнолітнім та зміцнення довіри до поліції через участь у програмі відновлення для неповнолітніх».

Зростання мінімальної зарплати: етапи і наслідки

Коронавірус боляче вдарив по українській економіці. Через карантинні обмеження чимало родин на кілька місяців втратили свій звичний дохід і були змушені жити на заощадження. За даними НБУ, у першому півріччі 2020 року заощадження українців скоротилися майже на 6%. Щоб вирівняти ситуацію, Президент Володимир Зеленський ініціював підвищення мінімальної заробітної плати вже у вересні.

І знову вибір за кожним із нас

Шановні читачі, надаємо вам зразок (ліворуч) виборчого бюлетеня за системою відкритих партійних списків і роз’яснення правильного його заповнення відповідно до Виборчого кодексу України 2020 року.

Всенародне опитування на місцевих виборах: питання і значення

За два тижні до місцевих виборів Президент Володимир Зеленський заявив, що у день голосування відбудеться всенародне опитування українців.Одне за одним глава держави назвав 5 питань, на які хоче почути відповідь від громадян.

Готуємось до місцевих виборів 2020

Місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня цього року, будуть не схожі на попередні. Передусім вони пройдуть на новій територіальній основі – з меншою кількістю районів та громад. А крім того, вперше місцевих депутатів обиратимуть не за мажоритарною, а за пропорційною системою. Що слід знати про майбутні вибори, розповідає Центр громадського моніторингу та контролю.

image image image image image

Бойцы, пропахшие дымом пожарищ, вернулись в родную часть

3 октября в воинской части, расположенной на территории Мелитопольского района в п. Мирное, чествовали вернувшихся по ротации бойцов, которые в течение полугода выполняли боевые задачи в зоне ООС и принимали активное участие в тушении пожаров в Луганской области.

Після фестивалю на Хортиці очікується хвиля захворювань

За минулий тиждень (15-21 вересня) в Мелітополі зафіксовано 78 нових випадків COVID-19, з них у 13 дітей. В Мелітопольському районі за тиждень було виявлено 22 хворих на коронавірус. Всі випадки підтверджені лабораторно.

Протяжка 20-тонного автомобиля и другие богатырские игры

В Мелитополе в городском парке в День города, 27 сентября, будет проходить командный чемпионат Украины по богатырскому многоборью в абсолютной весовой категории и чемпионат Украины по трак-пулу «Богатыри против 20 тонн».

Вакцинация во время пандемии коронавируса. Главные правила

Каждую осень в Украине начинается сезон гриппа и простудных заболеваний. В этом году он придется в разгар второй волны коронавируса и может значительно усложнить эпидемиологическую ситуацию. Чтобы обезопасить себя от болезней, как и раньше, врачи советуют делать прививки.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua