Здоровье

Реабілітація за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує всіх працюючих громадян м. Мелітополя, Мелітопольського, Приазовського та Якимівського районів про можливість забезпечення відновлення здоров’я після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду у 2021 році.

image image image image image

Новорічним містом – по маршруту здоров’я

Подолати веселий спортивний маршрут Мелітополем вже вранці 1 січня пропонує всім бажаючим управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради. Запрошуються всі любителі оздоровчого бігу, скандинавської ходьби, велосипедисти.

Пандемія коронавірусу і харчова безпека

Із настанням зими епідемія коронавірусу не стишує обертів. Підхопити інфекцію можна всюди – у транспорті, офісі, кафе чи супермаркеті. Частинки вірусу не лише передаються повітрям від хворих, а й залишаються на різних поверхнях і предметах.

У Мелітопольському відділі пробації говорили про « COVID-19»

Тема коронавірусу стала топ-темою останніх місяців. Інформація постійно оновлюється в ЗМІ та соціальних мережах, де її відслідковують тисячі осіб. Разом з достовірними даними поширюються безліч чуток і фейків.

Кулон с чесноком от вируса не спасет?

Родители мелитопольских детсадовцев обсуждают идею одного из запорожских воспитателей обязать своих подопечных приходить на занятия в самодельных кулонах из детского киндер-сюрприза, в который помещена долька чеснока.

ПЕРЕВІР СЛУХ!

Громадська організація “Відчуй” продовжує проект з безкоштовною перевіркою слуху. Мелітопольців запрошують на безкоштовне обстеження у четвер, 12 листопада.

Друга хвиля коронавірусу набирає силу

За минулий тиждень (27 жовтня-2 листопада) в Мелітополі зафіксовано 205 нових випадків COVID-19, з них 6 у дітей. В Мелітопольському районі 28 нових хворих на коронавірус.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua